Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
В більшості ЖРЕПів Першотравневого та Шевченківського районів міста встановленні нові електрощитові
Вівторок, 26 лютого 2013, 20:00
В більшості ЖРЕПів Першотравневого та Шевченківського районів міста встановленні нові електрощитові. Оновлення обладнання виконано силами аварійно-диспетчерської служби "0-80". За словами керівника комунального підприємства, - на ці роботи, з міського бюджету у минулому році було виділено понад 700 тисяч гривень.

Основним завданням аварійно-диспетчерської служби "0-80" є ліквідація аварійних ситуацій у нічний час та у вихідні. За словами начальника комунального підприємства Миколи Гушула, - за минулий рік тут оброблено та прийнято понад 4 тисячі заявок від жителів міста. Усували аварії не лише власними силами, але й силами інших комунальних підприємств міста. До того ж, окрім основної роботи, служба виконала чимало підрядних робіт. Це і оснащення площ Чернівців до Петрівського ярмарку, і виготовлення урн для сміття, а що найголовніше - капремонт електрощитових житлових будинків міста.

Микола Гушул, начальник аварійно-диспетчерської служби "0-80": "Хочу сказати, що напевне, за багато років, на новорічні свята, жодного будинку на Н.Р. в нас не було без світла. Ці роботи виконувалися у Першотравневому та Шевченківських районах міста....в одних більше, в одних менше".

Роботи по оновленню електрощитових продовжаться і в 2013-му році. Більш тіснішою обіцяє стати і співпраця між ЖРЕПами та аварійниками. А позитив від такої співпраці, кажуть комунальники, видно неозброєним оком: "До прикладу, коли у "Ремжитлосервісі" у грудні виникла пожежа, тоді всі сили були кинуті, як і ЖРЕПа, так і наші.....тільки для того, щоб аварійну бригаду не знімати з місця пожежі".

Микола Гушул покладає сподівання і на оновлення технічної бази у поточному році. Наразі ж доводиться обходитися старенькими машинами, ресурс яких вичерпався вже багато років тому.

Микола Гушул, начальник аваріно-диспетчерської служби "0-80": "Є домовленість з міськрадою, що при списанні автомобілів міськради, частина їх буде направлятися нам для підтримки аварійної служби".

Втім, незважаючи на всі матеріальні та технічні труднощі, комунальники запевняють - жодної заявки від мешканців міста щодо аварійної ситуації проігноровано не буде, а роботи по їх усуненню проводитимуться якнайоперативніше.

Олександр Коркоїл. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2013 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 27 28      

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 259 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.