Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Чернівці планують збільшити на 360 гектарів
Вівторок, 26 лютого 2013, 20:02
Чернівці планують збільшити на 360 гектарів, за межі міста пропонують винести декілька медичних установ та створити 2 нових кладовища і все це в межах нового генерального плану міста. Архітектори Чернівців розглядали щойно розроблений генплан, внесли власні пропозиції та зауваження, а також розглянули низку інших питань.

В Чернівцях представлено новий генеральний план міста. В цьому проекті запропоновано коригування попереднього плану. Зокрема представником Львівського проектного інституту, який і займається його розробкою, рекомендуються наступні зміни – розширення площі міста за рахунок прилеглих сіл, благоустрій берегів річки прут шляхом створення впорядкованих зон для відпочинку городян, запропоновано також на околицю міста винести туберкульозні та кожвен диспансери. Пропонували перенести і Калинівський ринок. Також в представленому проекті з’явилось 2 нових кладовища, один за Садгорою на межі міста та села Шубранець, друге ж пропонують утворити в районі Чернівецького аеропорту. Багато суперечок викликала забудова майбутніх нових районів садибними будівлями, зокрема частина архітекторів запропонувала не утворювати село в місті і проектувати будівлі від 2х до 4х поверхів. Після розгляду нового генплану всіма членами засідання одноголосно прийнято рішення відправити запропонований проект на доопрацювання.

Наталя Сивенька, головний архітектор інституту «Містопроекту» у м. Львів проекту: «Найголовніше зберегти те, що є в центральній частині безумовно, це така золота нитка, яка тримає все. Можна сказати десь бог відпочивав, а десь ні. Тут у вас і зсуви, і карсти, і пливуни, і сейсмічність, і в той же час воно цікаве, гарне, т-що з моєї практики, чим складніше тим воно цікавіше виходить».

Також на засіданні був представлений Проект по реконструкції скверу на розі вулиць Університетської та Ватутіна. Зокрема тут запропонували повністю замінити плитку, впорядкувати освітлення, замінити лавиці, змінити розташування зелених насаджень, рекомендовано знесення аварійних дерев та впорядкування зупинки громадського транспорту біля скверу.

Олександр Завалецький, архітектор: «По тем замечаниям которые были н7а предыдущем совете мы учли некоторые из них что касаются, очень серьёзное замечание по размещению троллейбусной остановки по улице Университетской. Ми сделали в этой части такой курдинер где можно разместить троллейбусную остановку. Фактически она не будет на тротуаре, не будет мешать, людям будет где укрытьсяот дождя и расширить вход в сквер».

Рішенням членів комісії вирішено затверджувати план впорядкування скверу в робочому порядку.На засідання було винесено і питання забудови вулиць Канівської та Сторожинецької, цей проект також відправлений на доопрацювання.

Дар’я Товпіч. Телеканал "Чернівці".

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2013 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 27 28      

Langate

Молодий Буковинець

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 214 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.