Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
"МіськШЕП" впроваджує новітні технології
Середа, 27 лютого 2013, 18:03
"МіськШЕП" впроваджує новітні технології. Дорожники не стали чекати настання календарної весни та взялися ремонтувати розбиті міські вулиці так званим холодним асфальтом. П’ять хвилин і з десяток вибоїн на перехресті вулиць Каспрука та Червоноармійської зникають під шаром холодного асфальту. Комунальники переконують, в таку пору року та за такої погоди, холодний асфальт - єдиний спосіб ефективно та швидко усунути недоліки дороги.

Іван Майор, виконроб КП "МіськШЕП": "Холодний асфальт відрізняється тим, що він дійсно холодний і він одразу ж застиває, і є можливість працювати зараз навесні, адже застивання моментальне. Ну, це не є капітальний ремонт. Адже капремонт проводиться гарячим асфальтом, а це для того, щоб пережити зиму, пережити весну і менше бити наші машини".

Таким "пожежним" способом, дорожники вже підлатали аварійні ділянки на вулицях Винниченка та Садовій. Однак пріоритетом залишаються автобусно-тролейбусні маршрути, такі як вулиця Червоноармійська. Втім, міськшепівці зауважують, - незважаючи на перевіреність технології холодного асфальту, капітальний ремонт проблемних вулиць ніхто не відміняв: "Капітальний ремонт - це повністю суцільне асфальтування гарячим асфальтом. Це треба перекрити вулицю, зробити основу, перед тим поміняти мережі".

Наразі дорожники підремонтували більшу частину Червоноармійської. На черзі - інші центральні магістралі з інтенсивним рухом.

Олександр Коркоїл. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2013 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 28      

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 299 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.