Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
У Чернівцях деякі власники транспортних засобів плутають синю смугу із жовтою
Середа, 27 лютого 2013, 19:47
У Чернівцях деякі власники транспортних засобів плутають синю смугу, біля якої можна паркуватися, із жовтою, біля якої робити це категорично заборонено. Більше того, ігнорують дорожні знаки, залишають свої автівки прямо під ними. А ще виїжджають на тротуари, цим самим завдають великих незручностей пішоходам яким в багатьох випдках доводиться обходити неправильно припарковане авто проїжджою частиною. Як боротися із цим - дізнавалися журналісти Чернівецького репортера. Запитували у ДАІ, міської влади та самих перехожих Поради давали навіть самі порушники. Більше того, під час зйомок наших журналістів намагалися обманути, і навіть погрожували.

З ранку до вечора на міських тротуарах інколи автівок більше, ніж пішоходів. Причому, не там, де сині смуги, які дозволяють парковку, а там, де жовті, заборонні. Менталітет такий у деяких водіїв - краще правила порушити, ніж заплатити за стоянку.

Пояснення водіїв різні. Одні нарікають на погану роботу комунальників. Інші - вдаються до хитрощів, при цьому використовують методи, яких не розуміють навіть інспектори ДАІ.

На всіх таких порушників працівників Державтоінспекції не вистачає. Скільки б штрафів вони не виписували - досі не допомагає. Взялися проводити профілактику. Водіїв, котрі зупинилися чи припркувалися у недозоленому місці, не штрафують, а попереджають.

Іван ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ, старший інспектор УДАІ області: "ДАІ проводить профілактичні роботи з водіями, аб вон не порушували ці правила дорожнього руху, бо це створює проблеми для інших учасників дорожнього руху та нерідко спричинює ДТП".

Зазвичай, порушники - молоді люди віком від 20 до 30 років, розповідають інспектори. Як приклад, ось цей юнак. Сидів у авто за кером, коли до нього підійшли даішники, почав віднікуватися, мовляв, авто не його, в салоні просто гріється.

Руслан КОКІС, інспектор УДАІ області: "Буває, що люди, коли ми до них підходимо, напеперд уже налаштовані агресивно у відношенні до нас. Хоча ми ввічливо до них звертаємося".

Слова інспектора на очах у журналістів підтвердила ось ця пані. Зупинилася біля жовтої смуги, накричала на працівників ДАІ, що зробили їй зауваження та затіяла конфлікт зі знімальною групою.

Попри залякування судовими процесами жінка-водій, очевидно не знає положень крімінального кодексу України. Зокрема, за перешкоджання діяльності журналістів, чим власне ця пані і займалася, 171 стаття передбачає арешт або обмеження волі. Чимало у місті випадків, коли нахабні водії-порушники погрожують і пішоходам після того, як ті роблять їм зауваження.

Коли у Черівцях вирішать проблему з паркуваням транспорту - чиновники не знають. Головний архітектор міста запевняє - зміни будуть вже найближчим часом.

Сергій ГОМОНОВИЧ, головний архітектор міста: "Центральна частина міста - історичний ареал, тому у мйбутньому ми взагалі плануємо тут обмежити рух транспорту".

Наразі затверджують новий генплан міста. В нього архітетори вже внесли питання по парковках - розроблено трансопртні розвантажувальні вузли.

Сергій ГОМОНОВИЧ: "Люди будуть паркуатися на околицях міста - там створять спеціальні стоянки. А в центр їздитимуть громадським транспортом. Вирішуватимуть свої проблеми і повертатимуться на стоянку, де залишили авто".

А ще у планах - створення багаторівневого паркінгу. Це питання у стадії розробки.

Олександр Хмель. Телеканал «Чернівці».

 

Коментарі 

 
+1 #18 28.02.2013 17:49
ЯНОЧКА 200% права не телебачення.....а..підіть зробіть репортаж чому біля жд вокзалу розгортають болото по дорозі подивіться що лиш там твориться ужас...я що налоги плачу за який хир...щоб кожний день мити машину це чеги на мойках це час некажу вже про кошти...ви разом із чиновниками за одне..ципляєтеся за простих роботяг з яких живети..підари журналики....ви даже від свого імені нічого толком відкоментувати не можите...бо знаєте що не праві.
Цитувати
 
 
-1 #17 28.02.2013 12:42
Цитую Ігор Васильович:
Ооо! зразу видно, хто попав під роздачу в журналістів. Перша - Оксанаа, другий - Анатолій і третя - Яна! Понятно, вкололи журналісти їх от вони і ображають у відповідь! Хамло і не ільше! бикота. Я б радив журналістам в суд на них подати. виграли би стопудово!

Да ,это видимо работничек высокоинтелекту ального телеканала откликнулся,ума вам видимо не хватает что ли на большее.Советских времен програмки,панно кохання и типа того....,такое впечатление,что не телевидение,а машина времени,переклю чил канал - и бах,на 30 лет назад оказался.Желаю вам поменьше судовых исков,побольше профффесионализ ма(от слова проффессор ).
Цитувати
 
 
-1 #16 28.02.2013 11:25
Ооо! зразу видно, хто попав під роздачу в журналістів. Перша - Оксанаа, другий - Анатолій і третя - Яна! Понятно, вкололи журналісти їх от вони і ображають тих у відповідь! Хамло і не ільше! бикота. Я б радив журналістам в суд на них подати. виграли би стопудово!
Цитувати
 
 
-1 #15 28.02.2013 10:49
Да... дебилов у нас много,а в суд надо бы подать на недоросших жопалистов . А вы сами где паркуетесь,умни ки?Если вам сказано,не снимать,че лезете?УРОДЫ!!!
Цитувати
 
 
-1 #14 28.02.2013 02:20
Цитую Та **ля ви всі бидло:
На останок, Ксюха. Коменти твої виглядають як чиста "підстілка" для якогось із "її" кумів жополизів. Чи ти не хочеш жити там, де прості правила хоч виконуються? Вже жопу на 100м.

які в пизду правила ...їх склали для гаї щоб бабло косили а не для людей щоб машини ставили...що з ноді дижурити собі місце щоб дньом стати десь можна ...пиздото проїдся по кафедральні там досі сніг не прибрали зроби на чиновника репортаж і непизди тут на простих людей.
Цитувати
 
 
-1 #13 28.02.2013 02:13
Цитую Та **ля ви всі бидло:
Що ви там **я розповідаєте. Конституція, хюція. Та ви хоча б розумієте для кого вона написана? ПОлюбому не для народу. А для народу, це навпаки потрібно, щоб не опускалися **я до такого рівня, як от-ті. "в мене кум, під яким я була, сват, з яким загуляла, такі, що всрешся" - вже зкурвлені люди.

я бачу теж скурвлена...
Цитувати
 
 
0 #12 28.02.2013 01:11
не протащиш до потрібного місця? Треба тупо 1м.?
Народу більшість, а не парламентарів, але ця голова вже давно згнила, а якого **я говорить про тіло????
Цитувати
 
 
0 #11 28.02.2013 01:10
На останок, Ксюха. Коменти твої виглядають як чиста "підстілка" для якогось із "її" кумів жополизів. Чи ти не хочеш жити там, де прості правила хоч виконуються? Вже жопу на 100м.
Цитувати
 
 
0 #10 28.02.2013 01:09
Що, очко жме да? Пиз**ти щось десь в інтернеті ти герой, а коли щось не пре то **ля всі навколо винні? а ти там ващє не при ділах, не при владі ж...?
Цитувати
 
 
0 #9 28.02.2013 01:09
Чи то даун писав, чи то з глузду зїхав. Такі як ти пи****ти багато можуть. А ти сам візьми, і прийди на референдум, де підіймається те питання яке тобі не пре.
Цитувати
 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2013 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 28      

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 116 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.