Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Поставити на ноги за 30 занять
Четвер, 28 лютого 2013, 19:54
Поставити на ноги за 30 занять. В Чернівцях відбувся майстер – клас зі спортивної ходьби для людей з обмеженими фізичними можливостями та буковинців поважного віку. Олександр Шимко, президент всеукраїнської громадської організації асоціації ходьби Олександра Шимка, запевняє, що спортивна ходьба гне лише покращує функції опорно–рухового апарату, але й покращує життя загалом.

75ти річна Олена Григорчук займається спортивною ходьбою вже декілька років. У жінки був остеопороз, кіфоз, в наслідок чого на спині у неї почав утворюватись горб, до того з віком виник деформуючий артроз проте спортивна ходьба призупинила всі ці негативні процеси і Олена зараз відчуває себе набагато краще.

Олена Григорчук, учениця Олександр Шимко: «Спортивна ходьба саме змінила моє життя в кращу сторону і я мріяла все життя щоб зайнятися такою справою яка б забезпечила гарну старість, щоб не бути на старості років обузою для своїх дітей, для своїх близьких, щоб не стати старечим маразматиком, що часто буває в такому віці як я. І я найшла, я найшла такий спосіб як жити активно, відчувати себе не старою людиною. Це спортивна ходьба».

Олександр Шимко до Чернівців приїхав на запрошення представників УТОСу, для в переважній більшості, для яких і відбувся майстер клас.

Олександр Шимко, президент всеукраїнської ГО асоціації ходьби О.Шимка: «Мені цікаво із такими людьми працювати. Чому? Т-що якщо прийде здорова людина, у неї той ефект, треба більше часу для того ефекту, а я кажу, що я люблю отих старих, товстих, болящих. Чому? Т-що у них найшвидше наступає той ефект оздоровлення. Бувало, що підруки приводять людину, а вже через пів року вона літає. Біда наших людей у тому, що вони не мають тих знань».

Всього в Чернівцях Олександр Шимко проведе 2 заняття зі спортивної ходьби під час яких люди з обмеженими фізичними можливостями та буковинців поважного віку покращували функціональність власного організму.

Дар’я Товпіч. Телеканал "Чернівці".

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2013 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27      

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 298 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.