Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Працівники обласного музею народної архітектури і побуту презентували учням домашні ремесла та ужиткове мистецтво
Четвер, 28 лютого 2013, 19:57
Працівники обласного музею народної архітектури і побуту презентували учням молодших класів загальноосвітньої школи №6 різноманітні домашні ремесла та ужиткове мистецтво Буковини середини 19 - початку 20 століття з фондів музею. Дітлахам не тільки розповідали чим користувалися наші предки, а й дали можливість доторкнутися до тих старовинних речей.

З більш як восьми тисяч різноманітних експонатів до шостої школи молодшим школярам працівники музею привезли близько 60-ти побутових предметів, сорочок, кожушків та взуття. Науковці кажуть, що можливості демонструвати усі фонди у них немає, лише завдяки таким виіздним виставкам експонати можуть зарядитися енергетикою людей.

Людмила Кучуран, молодший науковий співробітник музею Народної архітектури та побуту: «Це вироби безіменних майстрів, не можна назвати хто виготовив ту чи іншу сорочку чи кожух, але ім"я цих майстрів якраз є нарад. І це є дуже цінно, щоб ми зрозуміли що ми є укрвїнський народ і наші витоки відчули. Хоч зараз не таке легке у нас життя, але щоб ми відчули ту гордість за тих майстрів, які, можливо, жили в набагато гірших умовах, але творили дива».

Такі зустрічі для школярів намагаються проводити досить часто, адже завдяки наочностям діти можуть краще зрозуміти і уявити стародавні часи.

Тетяна Філіп, заступник директора з виховної роботи молодшої школи: «Ми цього чекали і прагнули для того, щоб діти дійсно знали де наше коріння, звідки вони прийшли, родовід за дідів, прадідів, який дійшов до нас. Але в що вони були одягнені, діти не можуть так дізнатися, ми показуємо їм ілюстрафії, певні речі, але до них вони не можуть доторкнутися. Сьогодні ж ми доторкаємося до старовини».

Усі учні, які побували на такому інтерактивному повернені у минуле, були задоволенні спілкуванням з науковцями та, звичайно ж, представленими експонатами.

Генрієтта Беух. Телеканал "Чернівці".

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2013 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27      

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 272 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.