Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Українці фізично деградують – переконаний головний санолог країни Геннадій Опанасенко
Четвер, 28 лютого 2013, 19:58
Українці фізично деградують – переконаний головний санолог країни Геннадій Опанасенко. Під час круглого столу, який відбувся у блакитній залі чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича спілкувались щодо методів оздоровлення та основних правил, які забезпечують довголіття та фізичне здоров’я.

Захід організований з ініціативи центру «Горецвіт», представники якого й ініціювали приїзд до Чернівців головного синолога країни, який переконаний, що більшість українців віддає перевагу лікуванню, а не оздоровленню.

Геннадій Опанасенко, головний санолог Міністерства охорони здоров’я України: «Ну не хотят люди быть здоровыми, они хотят лечится. Они хотят тратить деньги в болезнь, а не в здоровья. Я хочу попытаться доказать, особенно молодежи, что это не самое лучшее вложение денег в таблетки. Лучше вкладывать деньги в свое здоровья, в свой успех, в свою жизненную позицию».

Геннадій Опанасенко пропагує вести активний спосіб життя і ні в якому разі не рекомендує скорочувати в школах години фізичної культури, оскільки, на його думку, фізичні навантаження не зашкодять, а навпаки – оздоровлять організм. Послухати про методи розроблені головним синологом країни прийшли і студенти кафедри фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

-  «Хотілося би дізнатись щось нового для себе, можливо потім розказати своїм друзям, можливо мені знадобиться це на практиці і буду щось застосовувати».

-  «Дізнатись дещо більше для себе, збагатити багаж свій знань».

-  «У першу чергу це побачити таку людину як професор, більше дізнатись про його діяльність, про його винаходи і взагалі поспілкуватись з людьми щодо здоров’я людини і навколишнього середовища».

Під час заходу Геннадій Опанасенко згадував свої юнацькі роки, коли на уроках фізкультури учні долали по 3 кілометра за 13 хвилин, і це було нормою. Також головний синолог країни розповідав про власні методи оздоровлення, в основі який лежать фізичні вправи.

Дар’я Товпіч. Телеканал "Чернівці".

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2013 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27      

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 117 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.