Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Одинадцятьох рибалок витягнули з-під криги рятувальники цьогорічної зими у Чернівцях
Четвер, 28 лютого 2013, 19:58
Одинадцятьох рибалок витягнули з-під криги рятувальники цьогорічної зими у Чернівцях. Цифра може збільшитися саме в цю пору, коли температура повітря підвищується, а лід починає топитися. Аби уникнути нових надзвичайних ситуацій, рятувальники почали рейдові перевріик на річках та озерах міста. Любителяим зимової риболовлі нагадують основні правила безпеки та радять більше на лід не виходити.

50 років узимку на лід Володимира Григоровича , як він сам зізнається, приводить одне і те ж - риба та свіже повітря.Багато риби цієї зими не впіймав. Але добре відпочив. Правила безпеки рибалка знає і дотримується. Перед тим, яку вийти на лід насамперед, треба знати товщину льодового покрову. Сьогодні вона дозволяє кілька годин із вудочкою посидіти біля ополонки.

Володимир Григорович, рибалка: "Поки що , коли ж температура буде, тоді вже все. Тоді дві неділі на березі дивитися, як тане лід. Кожен раз всяке буває".

Між собою рибалки товаришують. Передтим як зайнятися улюбленою справою, перевіряють товщину льоду. А до їхнього приходу цю процедуру виконують ще й самі рятувальники.

Щоправда, бувають випадки, коли попри нормальну товщину льоду рибалки провалюалися у окремих місцях, де крига виявилася тонкою. Зокрема, кілька днів тому подібне сталося і на цьому озері. Чоловік ступив ногою у місці, де до нього купалися моржі. Воно повністю ще не покрилося новою кригою, лише припав трохи сніг. Тонкий лід не витримав маси тіла і рибалка почав тонути. Хоча добре був обізнаний із основним правилами безпеки.

Олександр БОГОМАЗОВ, заступник начальника КБУ: "Ченівецька міська рятувальна станція на воді" "Ополонки мають бути 5-6 метрів одна від одної. У кожного мє бути при собі рятувальний жилет або пояс. Також 15-метрова мотузка, завязана на один із кінців".

Найближчим часом синоптики прогнозують потепління, лід ще більше ідтопиться і тоді вже на нього ступати буде надзвичайно небезпечно. Тому усім любителям зимової рибалки рятувальники радять на кригу не виходити, якщо ж не втрималися - бути максимально уважними

Олександр Хмель. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2013 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27      

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 215 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.