Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Угода про асоціацію: міф чи реальність
Четвер, 28 лютого 2013, 19:59
Угода про асоціацію: міф чи реальність. В Чернівецькому народному домі відбувся круглий стіл під час якого учасники з різних куточків України розглядали умови та перешкод підписання угоди з ЄС про асоціацію. В Чернівецькому народному домі розповідали, дискутували та робили висновки щодо підписання угоди з ЄС про асоціацію. Учасники круглого столу розділились на дві групи – ті, хто вважають, що угода для нашої країни можлива і ті, що переконані - підписання цього документу з Євросоюзом неможливе. До того ж до травня наша держава має виконати низку умов ЄС, в тому числі й щодо подальшої долі Тимошенко та Луценко. Зокрема Україна повинна відкоркувати виборче законодавство аби воно відповідало європейським нормам, це ж стосується і незалежного правосуддя. Останнього проте не менш вагомою є вимога щодо проведення реформ до набуття асоціативного членства.

Ігор Гаврада,голова Буковинського центру виборчих технологій: «Угода про асоціацію у випадку коли вона буде підписана вона відкриває перед Україною дуже багато шансів і водночас ставить дуже багато вимог. По суті угода про асоціацію не означає, що Україна колись неодмінно стане членом Європейського союзу, так самр, що угода про асоціацію не означає Україні закриті двері в Європейський Союз раз і назавжди»ю.

Тим, хто вважає, що підписання угоди з ЄС про асоціацію майже неможливе став голова Українського Народного Дому в Чернівцях. Він висловив свою думку, що у України такі ж шанси підписати документ як у більшості людей потрапити до раю.

Володимир Старик, голова Українського Народного Дому в Чернівцях: «Якщо подивитись Інтернет то там є 2 блоки новин і аналітичних висновків, які стоуються можливості підписання угоди про асоціації і ратифікації, одна частина явно іде з проурядових джерел – досить оптимістична, написано – немає проблем, все буде зроблена, але більшість серйозних аналітиків говорять про те, що це є дуже важко для нашої влади, а декотрі з них взагалі кажуть, що це нереально і неможливо».

Нагадаю, що Угода про асоціацію — це нова планована угода між Україною і Європейським Союзом, що готується на заміну Угоди про партнерство та співробітництво. Переговори ж про укладення нової посиленої угоди розпочато 5 березня 2007.

Дар’я Товпіч. Телеканал "Чернівці".

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2013 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27      

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 75 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.