Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Чергове тасування виконкомівської колоди, примирення депутатів та розбірки довкола швецьких тролейбусів
Четвер, 28 лютого 2013, 19:59
Чергове тасування виконкомівської колоди, примирення депутатів та розбірки довкола швецьких тролейбусів. На черговій сесії міської ради було по-справжньому гаряче. Депутати не лише займалися розглядом порядку денного, але й вже вкотре з’ясовували особисті стосунки, піднімали старі наболілі питання та навіть встигли звернутися до Прем’єр-міністра Миколи Азарова.

Пленарне засідання міськради розпочалося із примирення колег-депутатів. Екс-бютівець Анатолій Чесанов вибачився перед регіоналом Ярославом Кушніриком та запевнив, що ніяких непорозумінь більше немає. Нагадаємо, конфлікт між депутатами Чесановим та Кушніриком виник на вулиці О. Кобилянської через неякісне встановлення тротуарної плитки. Начальник комунального господарства міста відмовився підписувати розпорядження, згідно з яким фірмі, яка встановлювала плитку, мали виплатити з міського бюджету понад 200 тисяч гривень. Анатолій Чесанов виступив на боці підрядника і вдарив Кушнірика в обличчя.

Анатолій Чесанов, депутат міської ради: «В свою очередь, чтобы снять накал, и чтобы убедить вас в том, что у нас всё нормально, считаю своим долгом извиниться и перед вами всеми пожать ему рук ( тисне руку)».

Однак на цьому пристрасті довкола плитки не вщухли.

Олена Калмикова, депутат міської ради: «Коли вона буде зроблена і скільки її будуть переробляти, і скільки ще треба грошей, щоб вона під ногами не чавкала?»

Кушнірик, в свою чергу, запевнив, що частину плитки на Кобилянській дійсно укладено з порушеннями, а тому з підрядником не розрахуються до тих пір, допоки той не усуне недоліки.

Ярослав Кушнірик, депутат міської ради: «Частину недоліків він уже усунув і на комісії зобов’язався, що їх усуне до кінця і тоді ми з ним повністю розрахуємося».

Не менше питань до комунальників та міської влади знайшлося в опозиціонерів. Зокрема, «фронтовиків» зацікавили таємничі швецькі тролейбуси, які з’явилися в місті замість обіцяних швейцарських.

Юрій Ватаманюк, депутат міської ради: «До речі, фото цього тролейбуса, тривалий час було розміщене на сайті фірми-постачальника з метою продажу, до речі, за цілком символічну суму – 10 центів».

Віталій Михайлішин, секретар міської ради: «Зверніться будь-ласка до прокуратури…..давайте разом з вами, якщо ви знаєте по 10 центів, де є тролейбуси. Давайте разом з вами шукати дешеві тролейбуси».

Також на сесії депутати знову взялися за старе. Вже вкотре піднімалося питання басейну. Владники запевнили, що пошуки інвестора не припиняються, однак наразі питання залишається невирішеним. Однак чи не найбільші пристрасті розгорілися після пропозиції депутата Чинуша замінити члена виконкому Олексія Коломійця на керуючу закладом «Наше пиво» Надію Максим’юк. Незважаючи на протести та бурхливі дискусії, більшістю голосів Коломійця все-таки зі складу виконкому вивели, але й за включення пані Максимюк не проголосували. Місцеві обранці звернулися також до Прем’єра Миколи Азарова з проханням виділити Чернівцям кошти для комунальних потреб - зокрема для погашення боргів водоканалу перед енергетиками та маже 7.5 мільйонів на ліфти.

Олександр Коркоїл. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2013 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27      

Langate

Молодий Буковинець

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 203 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.