Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Впродовж двох днів близько 800-от учасників з різних країн світу обговорюють актуальні питання медицини і фармації
Четвер, 28 березня 2013, 19:10
Уже десятий рік поспіль у Буковинському державному медичному університеті проводять міжнародний форум для молодих науковців. Впродовж двох днів близько 800-от учасників з різних країн світу обговорюють актуальні питання медицини і фармації. По його закінченню відзначають найкращих доповідників. Їхнє нагородження відбулось сьогодні у чернівецькому палаці "Академічний".

Студентка 5 курсу Буковинського державного медичного університету в майбутньому хоче стати якісним дипломованим спеціалістом з акушерства та гінекології. Дівчина запевняє, що участь у подібних форумах дає можливість покращити свої знання

Вікторія, учасниця форуму, студентка Буковинського державного медичного універститету: «Це надзвичайно цікавий захід, тому що це нове спілкування з колегами, нові наукові здобутки, адже щоби бути справжнім лікарем потрібно справжнє і чітке наукове підгрунтя».

Тарас Бойчук, ректор БДМУ: «Наш ВУЗ відвідує все більше і більше студентів, вони знайомляться з нашими освітніми технологіями, ми знайомимось з їхнім досвідом підготовки молодих спеціалістів, приїзджають не тільки студенти, а й молоді викладачі. Вони мають нагоду виступити, представити свої наукові роботи, отримати запитання від своїх колег, їм цікаво подискутувати. І мають нагоду отримати нові зв"язки».

Продовжуючи тему нових звязків, то на цьому Форумі представники студентського самоврядування також обговорювало міжнарожду і міжвузівську співпрацю. Також у рамках цього заходу відбувалося чимало різноманітних лекцій, тренінгів з розвитку креативності, лідерських якостей та Форум представників студентських наукових товариств. Загалом же на 10 міжнародну медико-фармацевтичну конференцію приїхало понад 800 студентів та молодих спеціалістів з різних країн світу, зокрема Рсії, Молдови, Румунії, Польщі, Німеччини, Франції та Узбекистану.

Шухрат Юсупов, проректор Самараканського державного медичного інституту: «Впечитления колосальніе, я думаю, нам есть что перенять у данного университета и в учебном и в образовательном плане. Нам очень понравилась структура университета, в плане студенчесткого самоуправления, я считаю, что это все таки один из примеров тех демократичных процесов в университете и в Украине».

Генрієтта Беух. Телеканал "Чернівці".
 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< березня 2013 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 29 30 31

Langate

Молодий Буковинець

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 422 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.