Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Гала-концертом у обласній філармонії завершився Міжнародний музичний табір
П'ятниця, 29 березня 2013, 19:42
Гала-концертом у обласній філармонії завершився Міжнародний музичний табір, який розпочав свою роботу у Чернівцях ще на початку тижня. Зібрав він 300-от школярів, які виявили бажання навчатися упродовж весняних канікул хоровому співу та грі на музичних інструментах. Навчання поводила диригентка із США Констанція Фортунато.

Якщо для декого із цих дітей виступати на великій сцені перед чисельною аудиторією доводиться не вперше, то участь у Міжнародному музичному таборі – щось нове.

Катя, учасниця Міжнародного музичного табору: «Я зібралася, мама казала не нервувати. Граю на фортепіано, а тут грала на золотих дзвіночках».

Усього Міжнародний музичний табір зібрав три сотні школярів, хоча спочатку організатори побоювалися, що діти не виявлять бажання пройти цей табір. Проект відбувається під керівництвом досвідченої диригентки і викладача зі США Констанції Фортунато з ініціативи громадської ініціативи "Рідне місто".

Андрій БІЛОГОРКА, співорганізатор проекту: «Мета заходу – дати дітям можливість зрозуміти, що кожна із них талановита особистість. Бо апріорі не талановитих дітей не буває. Відчувши це, дитина має гарний поштовх для подальших занять музикою і співом».

У піснях чернівецьких дітей звучали українська, англійська, іспанська, російська, латинська та румунська мови. До того ж усі мали можливість поспілкуватися англійською із Констанцією та познайомитися із деякими навіть незвичними інструментами із дивними для дітей назвами.

Сергій ОСАЧУК, співорганізатор проекту: «Вони працьовиті. Думаю, ті емоції в них помножаться публікою. Те, що найкраще, для міста треба робити, бо Чернівці – це культурна столиця краю».

Гала-концерт у обласній філармонії став кульмінацією проекту. Учасники табору виступили у супроводі Академічного симфонічного оркестру.

Олександр Хмель. Телеканал "Чернівці".

 

Коментарі 

 
+2 #1 29.03.2013 23:30
я учасниця табору и мени дуже сподобалось там хать 5 днив були напряжони но вси дити справились на отлично нам навить хлопали стоячи а Констанция просто супир учитиля дуже добри и дуже рада була бути у музичному табори вси дити добре ставились друг до друга
Цитувати
 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< березня 2013 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 30 31

Langate

Молодий Буковинець

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 356 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.