Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Малюнок чернівецької школярки Анастасії Рудницької визнали одним з найкращих
П'ятниця, 29 березня 2013, 19:44
Малюнок чернівецької школярки Анастасії Рудницької визнали одним з найкращих у конкурсі від Національного банку України. Усі роботи, які брали участь у цьому конкурсі вже показали у більш, як 20 містах нашої держави, нарешті її презентували в Чернівецькому обласному краєзнавчому музеї. Серед них і бачення нових грошових купюр, і новітні технології, які, на думку дітлахів, варто впровадити в роботі банків, а також відображення їхнього розуміння банківської системи.

Дванадцятирічна Анастасія Рудницька розповідає, що про конкурс дізналася зовсім випадково, тема її зацікавила і вона вирішила спробувати, адже малювати дуже любить, а тут творчість і банківська справа, здавалось би, не зовсім поєднувальні речі, і саме це дівчинку зацікавило найбільше. Відправила свою роботу спочатку на перший етап, який проводили у Чернівцях, її та ще дві обрали серед сотні їнщих малюнків та надіслали на другий етап до столиці. Там вже компетентне журі, люди, які створють дизайн наших купюр та монет, вибрали малюнок Насті і присудили їй почесне друге місце.

Дівчинка дуже задоволена своїм результатом, у подарунок отримала планшет та альбом з копіями усіх малюнків, які надіслали на конкурс до Києва. Загалом же метою цього конкурсу є культурно-просвітницька робота та підвищення рівня знань дітей про Національний банк.

Розмаїття творчої фантазії дітей настільки надихнуло організаторів цього конкурсу, що вони вирішили провести його знову. Малеча віком від 9 до 15 років може знову спробувати себе у цьому конкурсі. Свої роботи варто надсилати на адресу Національного банку у Черніаецькій області з позначкою "на конкурс малюнків" до 22 квітня цього року, і можливо зробивши це, саме ви зможете стати переможцем і отримати цінні призи. А виставка у нашому краєзнавчому музеї можна переглянути до 10 квітня.

Генрієтта Беух. Телеканал "Чернівці".

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< березня 2013 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 30 31

Langate

Молодий Буковинець

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 427 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.