Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Кошти вилучені під час цьогорічного благодійного муніципального балу вже остаточно передані до тих дітей, яким вони мали б належати
П'ятниця, 29 березня 2013, 19:46
Кошти вилучені під час цьогорічного благодійного муніципального балу вже остаточно передані до тих дітей, яким вони мали б належати. Однією з останніх родин, якій віддали кошти - є сім"я Кожуховських. Їхня дочка потребує термінової і дороговартістної операції за кордоном. І навіть така, на перший погляд, не значана сума, як 5 тисяч гривень, саме так оцінили набір прикрас, лот до якого була прикріплена Людмила, на балу, це ще один крок до одужаня.

Вже за кілька тижнів після проведення благодійного муніципального балу, кошти, які на ньому зібрали передали тим діткам, які їх потребують. Мамі Людмили Кожуховської секретар Чернівецької міської ради Віталій Михайлішин, передав 5 тисяч гривень, які виручили за набір прикрас. Ця сума, хоч не дуже велика, але все таки допомагає приблизитись до 40 тисяч євро, а саме така вартість другої операції, яку вже за місяць мають робити Людочці у Німеччині.

Дев"ятнадцяти річна Людмила Кожуховся, ще в серпні минулого року почувала себе здоровою, життєрадісною дівчиною, яка нещодавно закінчила медичний коледж, тільки но влаштувалася працювати у діагностичний центр, і тут страшна хвороба, змінила її життя.

Дівчині вже провели одну операцію, на яку теж чимало небайдужих людей жертвували кошти. Міський благодійний фонд "Милосердя" також долучається до збору грошей, прозорі пластикові скриньки розтавлення по магазинах нашого міста є цьому підтвердженням, адже кожен хоч кількома гривнями може допомогти дівчині.

Одже вже за місяць, сім"ї Людмили Кожуховської потрібно зібрати понад 40 тисяч євро, аби закордонні спеціалісти змогли повернути їй здоров"я та нормальне життя. Уся родина звертається до не байдужих людей, щоб вони, по можливості, перечислили гроші і долучлися до благої справи.

Генрієтта Беух. Телеканал "Чернівці".

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< березня 2013 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 30 31

Langate

Молодий Буковинець

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 484 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.