Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
"Право на світло!"
П'ятниця, 29 березня 2013, 19:47
"Право на світло!" Саме під таким гаслом об’єдналися 15 громадських організацій Буковини, щоб забезпечити права громади на отримання якісних, доступних, прозорих послуг від підприємства - монополіста ПАТ "Чернівціобленерго". За словами керівників громадських організацій, свою діяльність об’єднання розпочало в грудні минулого року. Як запевняє голова Конфедерації профспілок Буковини Лідія Анциперова, - метою діяльності є побудова чесних, рівноправних відносин між споживачами та надавачами електропостачання - ПАТ "Чернівціобленерго".

Лідія Анциперова, голова Конфедерації профспілок Буковини: "Ми не за те, щоб створювати війну і конфронтацію, ми за те, щоб вести діалог у стосунках з підприємством - монополістом. Ми за справедливі ціни, за зрозумілі ціни, за чесні і взаємовигідні умови ведення бізнесу".

Не випадково обрали і назву - "Право на світло" . Адже, як твердять громадські активісти, кількість скарг на дії "Обленерго" від споживачів постійно зростає. Для того, щоб допомогти буковинцям уникнути непорозумінь та суперечок із монополістом і створили об’єднання.

Степан Тарновецький, голова Кіцманської районної організації роботодавців: "Плануємо звернутися у відповідні органи виконавчої влади, для того, щоб внести цілий ряд запитань, які мають бути і по тих договорах, і по платіжках за енергію, яку споживають понад мірую. Просто є такі питання, які давно потрібно було вирішити і те, що ми сьогодні об’єдналися з 15 організацій і спільно будемо йти вперед".

Суперечливі договори, ненадійні електроопори, неякісний сервіс та надання послуг - всі ці проблеми прозвучали під час обговорення проблеми взаємовідносин між споживачами та енергетиками. Однак чи не найбільше нарікань в буковинців на так звані, платіжки, які нав’язують громадянам для оплати спожитих послуг. Юристи ж переконують, - згідно європейських норм, будь-який розрахунковий документ повинен мати підпис та особу, яка відповідає за розрахунки: "А тут є підпис? Кого найти крайнього, хто видав цей документ. Хто порахував нам наші гроші. Абсолютно такого немає. Це також одна з причин нашого об’єднання і тема роботи у цьому проекті".

Громадські організації закликали буковинців не залишатися віч -на- віч із своїми проблемами з обленерго та звертатися за допомогою. В свою чергу, об’єднання в рамках проекту "Право на світло" спрямує всі зусилля на пошуки компромісів та порозумінь із енергетичним монополістом краю.

Олександр Коркоїл. Телеканал "Чернівці".

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< березня 2013 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 30 31

Langate

Молодий Буковинець

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 425 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.