Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
В Чернівцях працюють над розробкою бренда міста
П'ятниця, 29 березня 2013, 19:49
В Чернівцях працюють над розробкою бренда міста. Для того або представити Чернівці на гідному , європейських міст, рівні ініціативна група працює над створенням персонального бренду міста, образу, який допоможе зацікавити не лише туристів, але й інвесторів.

Ідея бренду міста в світі не нова, так само як і для Чернівців. Перший логотип нашого міста був розроблений до 600 річчя. Зараз же робоча група, з 20ти чоловік, більше року працює над створенням бренду Чернівців, аби наше місто змогло утворювати гідну конкуренцію європейським містам.

Наталя Філатова,начальник відділу економічного розвитку громади при виконкомі міста: «Ми вже визначили а чим саме наше місто цікаве, чим ми вже сильні і чим нас знають в світі і дуже добре в цьому нам допомогла участь в берлінській виставці, то коли до нас підходили то казали, що знають місто Чернівці, знають, що у нас дуже чудова архітектура».

Бренд спрямований не лише на розвиток туризму, але й для залучення інвесторів. Роботою над проектом визначено сильні і слабкі сторони Чернівців, що дасть змогу в подальшому їх коригувати і підсилити переваги міста.

Світлана Хімійчук, директор департаменту економіки міста: «Це важливо мати бренд, його розкручувати, позиціонувати себе, саме не як бренд туристичний, а бренд міста який би показував чим місто цікаве для багатьох цільових аудиторій, не тільки для інвесторів і так само був цікавий і важливий для самих чернівчан і комфортний для самих чернівчан».

На створення бренду кошти з міського бюджету не залучаються, фінансує його німецьке товариство міжнародного співробітництва представники якого допомагають ініціативній групі розробляти проект.

Євгеній Клісенко, експерт: «наступний етап роботи з брендом передбачає дуже цікаву роботу, дуже незвичну роботу, роботу яка виходить за межі аудиторій і безпосередньо переміщується у місто».

Загалом бренд міста Чернівці планують завершити та презентувати для широкого загалу вже за пів року.

Дар’я Товпіч. Телеканал "Чернівці".

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< березня 2013 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 30 31

Langate

Молодий Буковинець

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 449 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.