Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Наближається 6 грудня - День збройних сил України
Середа, 04 грудня 2013, 18:31
Наближається 6 грудня - День збройних сил України. У цьому році у нашій області відбулися значні зміни в цій галузі. 300 механізований полк, який дислокувався у Чернівцях, було розформовано, натомість нині відбуваєтсья процес формування іншого підрозділу. Наша знімальна група побувала на урочистих зборах військовослужбовців Буковини, присвячених їхньому професіфйному святу.

Цей рік був непростим для збройних сил України, почалася реформи, які передбачають дуже великі зміни у структурі і чисельності особового складу Української армії. Згідно документів 30 жовтня 300 механізований полк припинив своє існування. На його базі триває створення військовий підрозділ батальйонно-тактичної групи, яка входить до складу високомобільних десантних військ.

Віталій Чурай, обласний комісар, начальник Чернівецького гарнізону: "Збройні сили готуються не до такого тиу ведення бойових дій, як були в першу світову чи велику вітчизняну війни. Досвід глобальних і військових конфліктів показав, що такої війни вже не передбачаєтсья, а окремі рейдові дії окремих отрядів, які спроможні діяти самостійно на місцях".

На урочистостях, присвячених дню збройних сил України, вручили нагороди та відзнаки, у співах і танцях прославляли справжніх захисників Вітчизни. Нині у їхніх лавах не лише чоловіки. Студентка військової кафедри ЧНУ Ірина вирішила пов'язати своє майбутнє саме з цією професією.

Ірина, студентка: "Розумієш, що не зовсім усі хлопці хотять іти в армію, а тепер як дівчатам дозволили, хочеться доказати, що жінки - це не слабка половина людства".

Одна з частин реформи - перехід Збройних сил на контрактну службу. Але це не означає, що юнаки не матимуть можливорсті прислужитися вітчизні.

Юрій В'юн, військовий комісар Чернівецького міського військового комісаріату: "Це не останній призов, це останній призов до Збройних сил України. Є указ Президента про проведення призову Внутрішніми силами. Тому з наступного року 2014 року будемо продовжувати набір громадян на строкову службу. Останній призов пішли кращі юнаки області - за фізичними і морально-діловими якостями".

Наразі в області проживають близько 1000 військовослужбовців і службовців Збройних сил України. Вітаючи зі сцени усіх представників цієї професії, Михайло Папієв зауважив, що суттєво розширюватиметься будівництво житла для військовослужбовців, впроваджуватимуться нові сучасні стандарти у їх повсякденній діяльності та побуті.

Надія Величко. Телеканал "Чернівці".

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< грудня 2013 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 707 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.