Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
В Чернівцях стартував фестиваль науки (відео).
Вівторок, 13 травня 2014, 15:28
В Чернівцях стартував фестиваль науки. Протягом трьох днів студенти Чернівецького торговельно-економічного інституту КНТЕУ представлятимуть власні інноваційні інвестиційні проекти в яких вони реалізовуватимуть свої бізнес ідеї.

 

Познайомитись з інвесторами та презентувати власні ідеї – саме така мета фестивалю науки, який триває в Чернівецькому торговельно-економічного інституті КНТЕУ.

Юрій Королюк, заступник директора ЧТЕІ КНТЕУ: «Студенти мають можливість себе реалізувати і в тому чисті і під час навчального процесу, однак мета цього заходу дати можливість студенту реалізувати себе в дещо новому форматі, непередбаченому стандартами чи нормами вищої освіти, проявити певну креативність і звичайно побачити якійсь практичний зиск, ефекти. Дуже приємно, що це саме студентський фестиваль науки, оскільки відомо, що молодь не бачить перешкод, їм невідомий острах до проблем і до їх масштабності».

Наталя Бикова, доцент кафедри економіки підприємства ЧТЕІ КНТЕУ: «Вони будуть привселюдно показувати свої новітні ідеї перед журі, а в журі будуть практики, інвестори, які можливо в майбутньому і профінансують їхні бізнес ідеї і так само може хтось зацікавиться і почує щось нове».

Студентка Галина розповідає, що до презентації проектів учасники намагаються тримати суть свого проекту в таємниці.

Галина Сандуляк, студентка: «Люди зараз уже можуть проявити себе, почати реалізовувати свої мрії, здобувати якісь нові досягнення, відкривати себе, знаходити нових друзів, спілкуватись з новим колом осіб, а це в наш час є доволі таким важливим».

Зокрема роботи, над якими студенти працювали були на тему організації та відкриття закладу здорового харчування, єдиної системи оплати проїзду, польоти на аероплані та інші.

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< травня 2014 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 127 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.