Погода в Черновцах
 
В Чернівцях стартував фестиваль науки (відео). PDF Друк e-mail
Вівторок, 13 травня 2014, 14:28
В Чернівцях стартував фестиваль науки. Протягом трьох днів студенти Чернівецького торговельно-економічного інституту КНТЕУ представлятимуть власні інноваційні інвестиційні проекти в яких вони реалізовуватимуть свої бізнес ідеї.

 

Познайомитись з інвесторами та презентувати власні ідеї – саме така мета фестивалю науки, який триває в Чернівецькому торговельно-економічного інституті КНТЕУ.

Юрій Королюк, заступник директора ЧТЕІ КНТЕУ: «Студенти мають можливість себе реалізувати і в тому чисті і під час навчального процесу, однак мета цього заходу дати можливість студенту реалізувати себе в дещо новому форматі, непередбаченому стандартами чи нормами вищої освіти, проявити певну креативність і звичайно побачити якійсь практичний зиск, ефекти. Дуже приємно, що це саме студентський фестиваль науки, оскільки відомо, що молодь не бачить перешкод, їм невідомий острах до проблем і до їх масштабності».

Наталя Бикова, доцент кафедри економіки підприємства ЧТЕІ КНТЕУ: «Вони будуть привселюдно показувати свої новітні ідеї перед журі, а в журі будуть практики, інвестори, які можливо в майбутньому і профінансують їхні бізнес ідеї і так само може хтось зацікавиться і почує щось нове».

Студентка Галина розповідає, що до презентації проектів учасники намагаються тримати суть свого проекту в таємниці.

Галина Сандуляк, студентка: «Люди зараз уже можуть проявити себе, почати реалізовувати свої мрії, здобувати якісь нові досягнення, відкривати себе, знаходити нових друзів, спілкуватись з новим колом осіб, а це в наш час є доволі таким важливим».

Зокрема роботи, над якими студенти працювали були на тему організації та відкриття закладу здорового харчування, єдиної системи оплати проїзду, польоти на аероплані та інші.

 
Слухати онлайн - Радіо Блиск FM 106,6 - Станція блискучого настрою

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< травня 2014 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 831 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.