Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Жінки з обмеженими фізичними можливостями мають такі ж права як й інші люди (відео)
Вівторок, 08 липня 2014, 17:41
Жінки з обмеженими фізичними можливостями мають такі ж права як й інші люди. В рамках Всеукраїнської програми «Сприяння розвитку руху жінок-інвалідів та батьків, які виховують дітей інвалідів» в нашому місті відбувся семінар під час якого спілкувались щодо проблеми дискримінації таких людей.
Марія Нікітіна, віз очниця: «У візку я з народження, фактично з самих маленьких років. Мені було 2 тижня від народження коли виявили захворювання з того часу я на візку».

Марія розповідає, що в суспільстві почуває себе комфортно, вона навчалась у звичайній школі, брала участь в різноманітних шкільних заходах і закінчила навчальний заклад із золотою медаллю. Дещо інша ситуація була у виші, проте за деякий час Марія і там знайшла спільну мову з викладачами та одногрупниками. Єдина проблема, яка більш за все хвилює дівчину, це бар’єрність міста.

Марія Нікітіна, віз очниця: «Мені здається, якщо б не було бар’єру архітектурного, то ми б не мали ніяких серйозних проблем, а нам зараз доводиться працювати над доступністю лікарень, громадських закладів, т-що ми хочемо жити так як і всі, хочемо користуватись й рештою послуг, що й інші жінки, ходити в салони краси, в кіно, т-то жити звичайним життям».

«Сприяння прав жінок з інвалідністю на особистий зріст та творчий розвиток» - саме така тема семінару, який розпочався сьогодні в Чернівцях. Під час заходу його учасники намагатимуться привернути увагу громадськості до жінок з інвалідністю, влади - до сприяння реалізації прав дівчат і жінок з обмеженими фізичними можливостями щодо медичного обслуговування та доступності до таких закладів тощо.

Валентина Добридіна, співорганізатор: «Сподіваємось, що на сьогоднішньому засіданні ми зможемо хоча б якісь питання знайти вихід вирішення цих питань, т-що жінка з інвалідністю є найдискримінованішою категорією громадян і я сподіваюсь на те, що сьогодні знайдемо якійсь спільний діалог».

Регіональний практичний семінар для жінок з інвалідністю триватиме з 8 по 10 липня.

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< липня 2014 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 838 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.