Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Вже кілька тижнів на вулицях Чернівців проходять зйомки фільму «За законом військового часу»
Четвер, 18 вересня 2014, 19:52

Вже кілька тижнів на вулицях Чернівців проходять зйомки фільму «За законом військового часу». Сценарій Другої Світової війни у Києві, позаяк Столиця нашої Держави занадто модернова – знімають у столиці Буковини. Серед акторів-є і ті, хто відкрито підтримує агресію Путіна, а саме Олександр Панкратов-Чорний, чернівецьку громаду це обурило – на знімальний майданчик люди пішли мітингом.

На вулиці Садовського киплять зйомки. Чоловіки одягнені у форму радянських військових, елегантно підібрані костюми для жінок у ретро стилі, і хлопчаки – розбишаки в образі, до деталей, до найменшої замурзаності.

«Ну тут таке, щось про любов, щось про війну, щось про любов під час війни. Тато у мене актор в театру і мама теж підтримує, ніхто нічого не каже»

Серед акторів масових сцен найбільше чернівчан, кожному подобається робота, зйомки у фільмі, кажуть – це хороший і цікавий досвід, а стосовно мітингу, то повертають все на політичний підтекст.

Андрій, актор масових сцен: «Мені подобається зніматися в історичних військових фільмах, як кажуть. Ну те, що разаз сталося у нас, тобто стосунки між Україною і Росією, то це нас не стосується, фільм має свій сценарій і до того нічого немає, це політика, а фільм є фільм.»

А фільм «За законом військового часу», за словами знімальної групи, відображає події 1941року, розповідає про розслідування різних ситуацій двома військовими - головними героями.

Євген Шагай, директор виробництва фільму: «Мы не делаем никаких лозунгов, никаких неправомерных действий, не выкрываем Украину, как страну с какой-то не правильной стороны. Все, что идет по сценарию мы идем четко. Нам нечего скрывать, вы можете увидеть всю технику, пообщаться с людьми которые у нас снимаются, все что мы сюда пригнали, это сто процентов украинское.»

На знімальний майданчик прийшли не тільки ті, хто хотів би знятися у стрічці, а й навпаки, ті, хто вимагає припинити зйомки, адже фільм, запевняє, пропагує «вілікую Расію» та відверто імперіалістський. Ну і звичайно є частиною тієї інформаційної війни, з нав’язуванням думки, сприйняття і розумінь.

Активісти зачитали звернення і передали його кіношникам, у свою чергу речниця голови нашої Чернівецької облдержадміністрації розповіла, що вже підготовлений спеціальний лист до нацради з питань телебачення і радіомовлення, аби ті вплинули і заборонили зйомки. Щоправда активісти не мали змоги зустрітися із головою Чернівецької міської ради, аби розпитати чи давав він дозвіл на проведення зйомок, але усіх присутніх запевнив директор виробничого процесу, що усі необхідні документи є.

Євген Шагай, директор виробництва фільму: «О наших сьемках знали все. И мерия и управления МВД и управления ДАИ. Мы заранее делали все письма, которые нам подтвердили и дали добро на проведения сьемок.»

Стосовно замовників зйомок, то усіх присутніх запевнили, що це не є російське ОРТ, а навіть кілька українських телеканалів, яких саме не назвали, так само, як і бюджет стрічки, пославшись на таємницю. Стосовно Олександра Панкратова-Чорного, то тут зазначили, що є особиста думка кожного, його робота не поєднана з рішеннями і поглядами. Сам же Євген Шагай запевнив. Що занепокоєний ситуацією в Україні і є абсолютним патріотом нашої країни.

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< вересня 2014 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Langate

Молодий Буковинець

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 150 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.