Погода в Черновцах
 
У Чернівцях в останню путь проводили командира 1 патрульної роти Віктора Редькіна (відео) PDF Друк e-mail
Середа, 05 листопада 2014, 18:06
У Чернівцях в останню путь проводили командира 1 патрульної роти військової частини 1241 Національної гвардії молодшого лейтенанта Віктора Редькіна. Він загинув під обстрілами "Граду" 1 листопада в районі села Кримське Луганської області.    Віктор Редькин був призваний на військову службу у вересні минулого року. Йому було 37 років, він командував військовою ротою, де служили хлопці з Івано-Франківська. Зустрічав там і земляків-побратимів.

Василь Максим'юк, депутат Чернівецької міськради, учасник АТО, поранений: "Сиділи біля вогню всі хлопці, грілися. Там відбувалоися обстріли. Ми довго не були знайормі, але бог забирає найкращих завжди".

Василь Максим'юк познайомився із загиблим за дві доби до трагічного обстрілу. Хоча сам перебуває на лікуванні в госпіталі, не зміг не провести в останню путь товариша. На похорон прийшло надзвичайно багато людей - сусіди, друзі, знайомі, рідні, колеги. Усі вони говорили, що Віктор Редькіна був світлою, доброю та порядною людиною. Горе від його втрати настільки велике, що медики швидкої допомоги практично не стояли на місці.

Віктор народився 11 січня 1977 року в м. Красний Луч Луганської області. Військовий призивався з Чернівців, тут і проживав разом з дружиною. За час проведення АТО, лейтенант Нацгвардії чотири рази повертався додому. Але і повертався на фронт. Чудовий командир, якого бійці дуже поважали, і просто чудова, найосвіченіша людина, перешіптувалися присутні. Віктор загинув вранці, коли перший залп "Града" накрив село. Він лежав під руїнами будівлі, в яку потрапила ракета. Потім був другий, третій залпи.

Василь Максим'юк, депутат Чернівецької міськради, учасник АТО, поранений: "Першого листопада розпочався обстріл градами. Я був метрів за 150, я не був поруч, може, метрів 150-200, загинуло досить хлопців на той час. Поранені є від нас. Під обстрілу градами".

Віктора Редькіна поховали на Алеї Слави Годилівського кладовища. Світла пам’ять про героя, його мужність та патріотизм назавжди залишиться у серцях усіх, хто його знав, любив та поважав.

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2014 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 308 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.