Погода в Черновцах
 
Актуальність та пріоритетність розвитку туризму в Чернівцях є стратегічним напрямком соціального та економічного розвитку (відео) PDF Друк e-mail
Вівторок, 11 листопада 2014, 19:42
Актуальність та пріоритетність розвитку туризму в Чернівцях є стратегічним напрямком соціального та економічного розвитку. Про це на брифінгу в стінах міської ради ,говорила заступник міського голови Марія Порчук та заступник директора з наукової роботи ЧТІ КНТУ Василь Кифяк, який в свою чергу презентував новий проект,що повинен зацікавити туристів та гостей міста. Рівень,туристичної привабливості Чернівців ,не стоятиме на місці. Про перспективи розвитку та ідеї ,що можуть зацікавити гостей міста,говорили в міській раді. Там впевнені ,що місту із такою культурою та традиціями потрібно бути відкритим для людей.

Марія Порчук,заступник міського голови: «Є своєрідно візитівкою,це є хорошим приводом думати та планувати далі і робити Чернівці туристичною Меккою. Чернівці це дійсно туристичне місто,воно цього варте».

Однією із цікавих традицій ,що прижилася в Чернівцях є гра сурмача ,який рівно о півдні,піднімається на оглядовий майданчик ратуші та виконує мелодію "Марічки". З нагоди 10 річчя заснування цієї традиції представники міської влади нагородили головного сурмача міста Василя Козака нагородити відзнакою "На славу Чернівців".

Василь Козак,сурмач: «Кожен день навіть на користь іде те,що я піднімаюсь. Приходять молоді і я бачу ,що не дуже я втомлююсь інші до половини доходить і відпочивають,а я можу 2-3 рази і спуститись і піднятись».

Усвідомлюючи успіх такої традиції,у місті збираються започаткувати ще одну,проект якої презентували у міській раді. "Світло панської вулиці ",таку назву дістав новий проект покликаний створити свого роду театралізоване дійство,під час якого двоє автентично одягнених газівників розпалюватимуть ліхтар.

Василь Кифяк,заступник директора з наукової роботи ЧТІ "КНТУ": «Загорається цей ліхтар після чого вмикається все світло. Ми хочемо,щоб цей проект залучав туристів ,щоб вони залишалися на ніч та брали участь в цьому,фотографувались і спостерігали,як відбуватиметься це дійство».

Реалізувати такий проект хочуть на вулиці ім. О. Кобилянської,по плану щодня о 19.00 а в зимовий час,а в літній о 22.00 із Чернівецької ратуші за спеціальним маршрутом виходитимуть двоє газівників які розпалюватимуть ліхтар,що буде розміщений на початку вулиці. Витратити на реалізацію проекту планують 4500 грн. Щомісячні витрати складатимуть 1500 грн. На думку організаторів такий проект сприятиме ,розвитку туризму,бренду та іміджу міста.

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2014 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 376 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.