Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Кількість серцево-судинних захворювань може суттєво збільшитись у зв’язку з ситуацією в країні (відео)
Середа, 13 травня 2015, 17:38
Кількість серцево-судинних захворювань може суттєво збільшитись у зв’язку з ситуацією в країні. Постійне психологічне напруження не є корисним чинником особливо для тих, хто і до цього мав проблеми з серцем. Для вивчення ситуації лікарі національного інституту серцево-судинної хірургії імені Миколи Амосова та асоціації серцево-судинних хірургів України започаткували всеукраїнський проект «Зупинити епідемію серцево-судинних катастроф». Чернівецька область стала 17-ю, куди вони приїхали обстежувати пацієнтів.

Для обстеження столичними лікарями в обласному кардіодиспансері зібрали пацієнтів, які вже мають проблеми з сердечно-судинною системою. Мама Одного з них, Олександра, розповіла - до хвороби вітрянкою у 2012 році її син був здоровим.

Тетяна, приїхала обстежити сина: «Скарги на задишку. Я рекомендувала йому звернутися до лікаря, він не пішов, не лікувався, а через рік».

Саме таке байдуже ставлення до власного організму може привести до серйозних наслідків. Саме тому спеціалісти рекомендують перевірятись завчасно. На перевірку потрібно йти не тільки коли з’явились симптоми або покази. Обстеження показане і тим, хто має справу з посиленими фізичними навантаженнями.

В Україні розпочинається проект "Зупинити епідемію серцево-судинних катастроф". Його метою є вирішення низки питань підвищення якості та доступності надання медичної допомоги. Сьогодні у приватних клініках наявне обладнання для висококваліфікованої діагностики і лікування, однак не усі можуть його собі дозволити. Перша ціль проекту - дати можливість лікарям державних установ працювати на цьому обладнанні, друга - підвищити кваліфікацію самих лікарів.

Олена Чижевська , лікар-кардіолог інституту серцево-судинної хірургії імені М. Амосова: «Треба, щоб направляла адміністрація закладу. Тематичні завдання і практику могли виконувати».

У Чернівецькій області проблеми в каліфікованих кадрах немає, зазначив голова комісії лікарів-кардіологів Руденко Костянтин Володимирович, проте для більш ефективного результату потрібна підтримка влади: «дуже хороший рівень продемонстрували сьогодні і кардіологи і сімейні лікарі, хочу відмітити і керівництво кардіологічного диспансеру і взагалі керівництво медичної галузі. Я думаю що завдяки підтримки держави перспективи досить хороші і результати абсолютно не найгірші в Україні. При допомозі на місцевому рівні вони будуть одні з найкращих по Україні».

Сьогодні державній лікарні області найбільше потрібний ангіограф, апарат, який дозволяє робити операції на серці без хірургічних розтинів. В рамках програми за останні два місяці 16 пацієнтів були прооперовані в приватних клініках, однак тих, хто потребує подібних операцій, набагато більше.

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< травня 2015 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 56 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.