Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
У Чернівцях розпочала діяти громадська організація «ДОНБАС УКРАЇНСЬКИЙ» (відео).
Середа, 20 травня 2015, 18:00
У Чернівцях розпочала діяти громадська організація «ДОНБАС УКРАЇНСЬКИЙ». Її мета - допомогти переселенцям із східних регіонів пристосуватися до нашого міста і стати частиною буковинської громади. Про це вони розповіли на прес-конференції у стінах Чернівецької ОДА. «ДОНБАС УКРАЇНСЬКИЙ» - ініціатива переселенців, які опинилися у Чернівцях через відомі події на Сході України. До складу організації увійшли бізнесмени, лікарі,викладачі, професори, музиканти та інші представники інтелігенції Донбасу. Три місяці тому переселенці зібралися для того, щоб допомогти таким як вони знову стати ноги і почати нове життя.

Світлана Шиян, голова громадської організації «ДОНБАС УКРАЇНСЬКИЙ»: «Цель нашей громадской организации - это собрать возле себя активных людей, которые готовы встать на ноги, отрыть свой бизнес, помочь им в этом, сориентироваться по тому, что можно здесь открыть… и также добиваться, чтобы люди получили жилье».

Проблема житла прямо пов’язана із труднощами працевлаштування. Роботи або немає взагалі, або пропонують таку, де заробітня плата не покриває навіть типових побутових витрат. Проте керівники організації розуміють, що вирішення цього питання залежить не тільки від місцевої влади, а й від них також.

Олег Козловський, заступник голови громадської організації «ДОНБАС УКРАЇНСЬКИЙ»: «Если мы говорим об устойчивом решении проблем, их не решит за нас никто. Нам нужно объединятся, вставать на ноги здесь и предлагать что-то местным громадам, какие-то интересные предложения, которые позволили бы людям понять, что переселенцы - это не только проблемы, но это и ресурсы».

Поряд з цими проблемами важливими також залишаються питання психологічного навантаження і правового захисту, а також адаптації переселенців у чернівецькій спільноті. Для ефективної діяльності до нової організації планують залучити людей різних категорій, особливо молодь.

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< травня 2015 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 249 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.