Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
В Чернівцях відбувся круглий стіл з вирішення проблем внутрішньо переміщених осіб у Чернівецькій області (відео).
Середа, 10 червня 2015, 19:44
В Чернівцях відбувся круглий стіл з вирішення проблем внутрішньо переміщених осіб у Чернівецькій області. Під час засідання представники громадської організації та влади вирішували питання захисту законних соціальних, економічних, житлових, творчих, духовних та інших спільних прав і свобод, інтересів переселенців.

Представники ГО «Донбас Український» організували круглий стіл задля того, аби обговорити проблеми переселенців із представниками влади.

Світлана Шиян, голова ГО «ДОНБАС УКРАЇНСЬКИЙ»: «Проблем у переселенців, як визнаєте, багато. Ми не хочемо стати тягарем для громади міста, тому ГО «ДОНБАС УКРАЇНСЬКИЙ» здебільшого намагається об’єднати людей активних, які не розраховують ані на гуманітарну допомогу, ані на поступки, а намагаються втілити у життя якісь бізнес плати, стратегії, залучити інвесторів для будівництва житла».

Представники ГО «ДОНБАС УКРАЇНСЬКИЙ» проводять консультативну роботу, під час якої надають необхідну інформацію тим переселенцям, які прагнуть започаткувати власний бізнес. У них також є результати певного дослідження, яке буле проведене у січні – лютому цього року, щодо внутрішньо переміщених осіб. Ця робота була проведена відповідно міжнародних стандартів та принципів щодо ВПО.

Олег Козловський, заступник голови ГО «ДОНБАС УКРАЇНСЬКИЙ»: «Загальна картинка по Україні не дуже втішна, ці 12 показників, що нажаль, на сьогодні українська держава дотримується тільки 2х принципів задовільно, інші чи частково, чи не задовільно. Ці принципи, вони стосуються сфер, які не потребують додаткових, якихось фінансових забезпечень, і таке інше».

До того ж переселенці зараз прагнуть одного – отримати житло. Вони готові реконструювати занедбані, покинуті будівлі і облаштувати там квартири для переселенців.

Давид Курашвілі, боєць АТО: «Я наприклад не можу повертатись туди, звідки я приїхав, оскільки я на боці України. Моя родина зараз проживає в готелі, в мене син росте, у мене росте син і ми закинули все, якщо можна, щоби мерія розглянула перелік покинутих будівель, щоби ми могли їх привести до ладу і там жити».

Такі круглі столи ГО «Донбас Український» проводитиме і надалі для того, аби влада почула переселенців, а переселенці змогли висловити свою думку щодо ситуації, яка склалась.

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< червня 2015 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 450 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.