Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Про освіту, політику та земельні питання говорив міський голова Олексій Каспрук під час брифінгу (відео)
Понеділок, 07 вересня 2015, 18:48
Про освіту, політику та земельні питання говорив міський голова Олексій Каспрук під час брифінгу. Під час засідання йшла мова про можливі зміни в освітянській галузі, про підготовку до місцевих виборів, а також про виділення землі учасникам антитерористичної операції.

 

В Чернівцях офіційно розпочався процес місцевих виборів, а отже свій брифінг очільник міста розпочав з виголошення власної позиції, щодо ситуації в яких відбуваються ці перегони.

Олексій Каспрук, Чернівецький міський голова: «Ці вибори для нас особливі. Особливі вони тим, що відбуваються на дуже короткий термін, всього на всього на 2 роки і особливі тим, що фактично з останніх місцевих виборів повністю змінилась політична карта кожного регіону. До чернівчан звертаюся, робити вибір серцем, але в той же час і думати кого обираємо на наступні 2 роки».

Що ж до питання виділення землі учасникам АТО, у міського голови нещодавно відбулась низка зустрічей і громадськими організаціями, і з представниками Збройних сил України.

Олексій Каспрук, Чернівецький міський голова: «Можу сказати, що мою позицію і позицію депутатську було підтримано. Ми зробимо все для того, щоб кожен учасник бойових дій отримав в місті Чернівці земельну ділянку абсолютно придатну для житла, щоб були збудовані нові мікрорайони, окремо ми проговорили програму будівництва доступного житла як для учасників бойових дій так і для інших категорій».

Що ж стосується питань пов’язаних з освітою, то тут чималу увагу було приділено підсумкам проведення свята першого дзвоника, під час якого декільком дітлахам стало зле, через спекотну погоду.

Олексій Каспрук, Чернівецький міський голова: «Порушень з боку керівників адміністрацій навчальних закладів не було виявлено. Якщо говорити про військово-спортивний ліцей, там багато людей з області приїжджає на навчання, тому певне відбулися і зміни в процесі харчування, відпочинку дітей і відповідно це впливає на стійкість під час проведення таких заходів, були заклики і до мене, і громадських діячів про те, що потрібно змінювати формат проведення, але я переконаний, що про це потрібно дискутувати до проведення 1 вересня».

Також Олексій Каспрук розповів, що міста до зими вже майже готове. Проблемні питання є, але їх планують вирішити до початку опалювального сезону.

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< вересня 2015 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 123 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.