Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Спочатку навчального року по всі Україні проводяться Олімпійські уроки
П'ятниця, 18 вересня 2015, 18:45
Спочатку навчального року по всі Україні проводяться Олімпійські уроки. Не стали виключенням і Чернівці. Спортивний захід провели на стадіоні ДЮСШ №1 в парку культури і відпочинку ім. Т. Шевченка, де зібралися школярі міста щоб довести що спорт це спосіб життя.

Представники Національного обласного олімпійського комітету зібрали близько 80 спортсменів-школярів міста ,для участі в Олімпійському уроці, гасло якого “Стань в ряди олімпійців “ захід покликаний популяризувати спорт серед молоді.

Іван Гешко, голова Чернівецького обласного відділення НОК: «Головна мета щоб наша молодь займалася фізичною культурою і спортом ,адже спорт це здоров’я . Традиційно хочу відмітити що в цьому році він планується бути рекордним ,адже цей урок є в шкільній програмі . Зараз на стадіоні проводиться масова фінальна частина».

На стадіоні силами місцевих спортивних шкіл було організовано показові виступи з різних видів спорту. Як розповідають самі учасники ,Олімпійський урок можливість для них проявити себе та оцінити досягнення інших: «Спорт це здоров’я і можливість захистити самого себе . Сюди прийшов щоб перевірити свої сили ,на що здатен . Боксом займаюсь щоб в майбутньому захистити дівчину і себе».

- «Сьогодні відпрацьовуватимемо пасування ,передачу м’яча .,покажемо чого досягли за останній рік . Люблю цей спорт адже я високий ,я нападаючий ,тут важлива гра команди ти не один».

Усі учасники заходу отримали нагороди та заохочувальні призи від обласного відділення Національного олімпійського комітету України.

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< вересня 2015 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Langate

Молодий Буковинець

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 148 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.