Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Якої ширини має бути сільська дорога?
П'ятниця, 18 вересня 2015, 15:50
Якої ширини має бути сільська дорога? Саме це сьогодні намагались з’ясувати у селі Мамаївці Кіцманського району. Ще 2008 року один із жителів цього села приватизував ділянку, біля свого будинку, яка пересікалася із дорогою. Чи законно були видані відповідні документи?

Дорога була завширшки трохи більше 12 метрів, а сьогодні 8 метрів 70 сантиметрів. Мешканці ось цієї вулиці у селі Мамаївці побоюються, що не зможуть проїхати цією дорогою до своїх будинків. До того ж тут проходить високовольтна лінія і люди кажуть, що минаючи її вони ризикують своїм життям:
- «Згідно генерального плану села дорога проходить прямо там де проходять забетоновані стовпи, тоді під’їзд на територію наших будинків і коли зараз на даний час цю дорогу загородили, коли ми до нього звернулися, він ніяких заходів не вживає. Об’їзд неможливий, заїзд також неможливий, оскільки стоїть високовольтна лінія».

- « Не буде куди проїхати, не буде куди навіть великій машині пройти. Дорога має бути як дорога, це ж сільське господарство».

-  «там є у нас міст, якщо вода приходить, ми лиш сюди можемо проїхати, тим мостом, буває, його зносить. А він схотів тут це зробити».

Телефоном нам вдалося зв’язатись з одним із мешканців цього будинку, який висловив свою позицію щодо цього питання.

Хрипушка:

«Наскільки я знаю там все законно, згідно державних актів, а то що більше і конкретніше знає сільський голова та землеупорядник».

Законність розширення території підтвердив і сільський голова. Він розповів, що у 2008 році була оформлена відповідна документація на право власності. Тоді масово проводилась приватизація земель, а відтак чоловік не впевнений у тому, що землеупорядник виїжджав на місце..

Сергій Угринчук, сільський голова с. Мамаївці:

«Не завжди можна було вслідкувати яка площа приватизована, оскільки подавалося рішення на орієнтовну площу , а вже по факту приватизація робилася, але тоді він цю земельну ділянку не виніс в натуру. Зараз виникло питання, що зараз в межах винесеної земельної ділянки і перекривається з дорогою. Виходили ми сюди на місце , переміряли це , межі встановлені згідно державних актів правильно».

А отже, якщо у сусідів до власника цієї земельної ділянки є претензії, в цьому випадку державний акт на цю землю вони можуть скасувати лише у судовому порядку, якщо Феміда вирішить справу на їхню користь.

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< вересня 2015 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Langate

Молодий Буковинець

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 178 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.