Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
До керівника інформаційної Агенції Букінфо журналіста Сергія Зарайського навідалися міліціянти
П'ятниця, 18 вересня 2015, 18:54
До керівника інформаційної Агенції Букінфо журналіста Сергія Зарайського навідалися міліціянти, щоби вилучити інформацію з його з особистого комп’ютера . Один з активних користувачів мережі стверджує, що в інформаційному просторі БукІнфо у коментарях принижували його честь і гідність, а також погрожували розправою. Він звернувся до одного з Чернівецьких судів, який постановив ухвалу про надання IP- адрес користувачів-коментаторів.  Правоохоронці приїхали під будинок, де проживає керівник БукІнфо керуючись ухвалою суду про надання доступу до певної інформації, яка стосується сайту та його користувачів, які брали участь у коментуванні опублікованого матеріалу як і заявник, прізвище якого журналісти домовились не повідомляти.

Сергій Зарайський, Керівник Інформаційної Агенції БукІнфо, власний кореспондент УНІАН у Чернівцях: «Один з громадян, який вважає себе громадським активістом говорить про те, що на нашому порталі з,являються періодично коментарі, які принижують його честь і гідність і погрожують його життю. Найцікавіше, що ця людина сама провокує : підписується своїм прізвищем , кидає певну інформацію, не соромиться у виразах. Адміністрація сайту постійно попереджувала , що ви ображаєте честь і гідність інших людей. Своїми коментарями він викликає зворотню реакцію, тобто люди починають анонімно відповідати йому так само погрожувати»Ю

Відповідно адміністрація сайту має право та забов,язана видаляти із інформаційного простору коментарі, які не відповідають етичним та моральним нормам та правилам, встановленим на порталі.

Тетяна Рудницька, юрист: «Коментарі були знищенні, а отже не було впринципі підстав, щоб йти додому і оглядати цей комп,ютер. Я не розумію взагалі, якщо можна зробити це дистанційно».

За словами Сергія Зарайського, він повідомляв правоохоронцям про можливість отримати інформацію з будь-якого комп,ютера: «перевірити це можете ви. Це коментар такого то року., про який ми вже говоримо, що його не існує. Ви заходите, дивитесь».

Старший слідчий, майор міліції Череп та пан Зарайський домовились про надання інформації в інший, зручний для обох сторін час. При цьому журналіст наполягав, аби це відбувалося не в нього вдома, а в управлінні чи деінде: «Ми мали перевірити, але спеціаліста нема. Давайте сьогодні погодимо. Після обіду можливо, як тільки він звільниться. Ми погодимо і обов,язково скажемо вам».

Вже за 4 години було скликано прес-конференцію першого заступника начальника УМВС України в Чернівецькій області Олександра Чубея щодо цієї ситуації.

Олександр Чубей, перший заступник начальника УМВС України в Чернівецькій області: «Кримінально процесуальним кодексом нам можна прийти до вас і з вашого комп,ютера чи сервера Я не знаю, я не спеціаліст».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< вересня 2015 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Langate

Молодий Буковинець

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 180 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.