Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Чи безпечно їздити на міських маршрутках? (відео)
Понеділок, 21 вересня 2015, 18:12
Чи безпечно їздити на міських маршрутках? Нещодавно перед виходом на рейс більшість транспортних засобів перевірила спеціальна комісія. Кілька машин все ж таки не вийшли на маршрути.

 

В Чернівцях щоденно виходить на рейси більше 260 автобусів. Графік корегується від кількості пасажиропотоку. Перед кожним виїздом як правило ретельно обстежують і транспортний засіб, і екіпаж.

Ігор Кожуленко, директор міського центру організації пасажирських перевезень: «Робота автобусів на лінії не заключається тільки в тому, що їздить автобус на лінії. Це складна робота».

Цього разу окрім звичайних обстежень транспортних засобів до перевірок долучилися співробітники ДАІ та громадські активісти. За один день автобуси популярних маршрутів перевозять до півсотні пасажирів, тож від технічного стану автівки щомиті залежать десятки життів. Співробітники державтоінспекції роздивляються свтло, гальмівну систему, колеса. Поки автомобіль перевіряють, водів оглядає фельдшер. Це - обов'язкова щоденна процедура.

Ольга, фельдшер: «Кожного ранку ми перевіряємо їх на вміст алкоголю та тиск. В першу чергу звертаємо увагу на їхній зовнішній стан».

Поки триває перевірка автобусів, перевізники розповідають про те, що їхні запаси закінчуються. Матеріали та запчастини подорожчали на 40-50%, а вони не можуть добитися від керівництва міста здорожчення вартості маршрутів.

Степан Косташ, керівник підприємства "Тарас 2001": «Ми не маємо можливості навіть в думці купити якийсь автомобіль. Якщо ми мали щось щоб відкладати, всі ці кошти пілши на ремонти. Ми в тупіковій ситуації».

За підсумками перевірок інспектори оголошуються свій вирок - деякі транспортні засоби не можна випускати в рейси. У деяких не відповідають належним нормам протектори шин, а в одної навіть є проблеми з гальмами.

Валентин Сушинський, старший лейтенант міліції: «5 автомобілей не були допущені до виїзду на маршрут, решта після перевірки виїхали на маршрути».

У цей ранок було перевірено 42 автомобіля, надалі ж такі перевірки також планують влаштовувати - по-перше, треба готуватися до зими, а по-друге, безпека пасажиріва все-таки залишається важливішою понад усе.

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< вересня 2015 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Langate

Молодий Буковинець

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 166 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.