Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Подвір'я Чернівецької школи № 4 стало справжнім шедевром творчості (відео)
Понеділок, 21 вересня 2015, 18:18
Подвір'я Чернівецької школи № 4 стало справжнім шедевром творчості. За допомогою тротуарної плитки тут вимостили герб та українські народні візерунки. Виглядає наразі територія школи дійсно урочисто, адже заходячи на територію навчального закладу не можна не помітити герб України та традиційний народний орнамент. У чернівецькій школі № 4 навчається 500 учнів. Директор закладу каже, що подвір,я було в жахливому стані і діти не мали змоги тут активно відпочивати.

Іван Тивоняк, директор Чернівецької ЗОШ № 4 Чернівецької міської ради: «я дякую, що учні 4 школи на сьогодні мають змогу зайти на гарне подвір,я і ми не заперечуємо, щоб цей мікрорайон, в якому проживають сім,ї, в яких є маленькі діти приходили сюди погратися, побігати».

Школярі розповідають, що подвір,я не лише гарно виглядає, тепер тут можна бігати та бавитись, не боячись вступити в балту чи зашпортатись: «Ми пишаємося своїм подвір,ям, нарешті ми зможемо тут нормально бігати, гратися. Ми пишаємось своєю школою. Патріотичне - це найголовніше, тепер всі знають, що ми за Україну. Мені подобається, тому що це дуже гарно, я сам бачив як це клали майже все літо. Ходили раніше тут по асфальту , били ноги, а тепер краще стало».

На своїй сторінці у Фейсбуці про таке гарне шкільне подвір,я повідомила головний архітектор Чернівців Наталія Хілько.

Наталія Хілько, головний архітектор Чернівців: «Головний архітектор гуляє гуляє містом і шукає цікавинки. Побачила таку красу, молодці, що так зробили. Я думаю, що діти будуть навіть чемнішими і краще вчитися».

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< вересня 2015 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Langate

Молодий Буковинець

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 168 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.