Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Про ключові події останнього тижня в області розповів на своєму черговому брифінгу голова облдержадміністрації Олександр Фищук (відео)
Понеділок, 21 вересня 2015, 18:20
Про ключові події останнього тижня в області розповів на своєму черговому брифінгу голова облдержадміністрації Олександр Фищук. Серед головних подій минулого тижня на Буковині візит голови державної казначейської служби Тетяни Слюз, яка після проведення ревізії звернула увагу чиновників на досі існуючу заборгованість по заробітній платні в Путильському районі. Керівництво області наголошує що працює над вирішенням цієї проблеми.

Олександр Фищук – голова Чернівецької ОДА:

«Вона наголосила на тій ситуації що в Путильському районі заборгованість по заробітній платні близько 750 тисяч. Я буду знову виходити на міністерство з приводу субвенції».

На своєму черговому брифінгу голова Ода відповів на попередні запитання журналістів щодо люстрації працівників адміністрації, зауваживши що процес ще не завершено. Наразі над податкова проводить вияснення майнових питань: «Люстрацію пройшли всі працівники ОДА, але не до кінця. Зараз ми готуватимемо ще деякі листи до податкової служби саме з цього питання».

За останній тиждень Буковину відвідав і заступник міністра соцполітики України Валерій Ярошенко, який повідомив що область вже отримала кошти для придбання житла учасникам АТО. Губернатор області коментуючи цю заяву зазначив що наразі є лише половина суми, а питання ще на стадії вивчення.

Олександр Фищук – голова Чернівецької ОДА:

«Наразі проводиться вивчення пропозицій від забудовників так щоб можна було купити як найбільше квартир. Попередньо передбачається 3-4 квартири».

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< вересня 2015 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Langate

Молодий Буковинець

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 151 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.