Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
"Дні Європейської спадщини" (відео)
Понеділок, 21 вересня 2015, 18:24
Крім виборчих перегонів на зустрічі з журналістами Олексій Каспрук розповів, що у Чернівцях розпочинаються Дні Європейської спадщини. Заплановано чимало нестандартних заходів, екскурсій та фестивалів.

 

У цей четвер на одній з передостанніх сесій міської ради цього скликання повинні бути затверджені два дуже важливих документа для подальшого життя міської громади. Один з них - стратегія розвитку передмістя, там прописані шляхи, якими будуть розвиватися центр Чернівців та його сателіти. Другий документ - оновлений Статут Чернівців.

Олексій Каспрук: «Там прописані багато речей, які є іноваційними, навіть питання електронних петиції ми почали відпрацьовувати до того, як почали їх впроваджувати на загальнодержавному рівні. Мешканці зможуть набагато активінше втручатися в міське життя».

З понеділка розпочинаються Дні Європейської спадщини. Це час, протягом якого проводять ряд нестандартних заходів. Основна прив'язка - 27 вересня, день туризму. Концепція усіх заходів - по-новому поглянути на історію споруд, які є європейською спадщиною. Обов'язкова умова - усі екскурсії, концерти, фестивалі безкоштовні. Протягом тижня будуть організовані читання в Синагозі, відбудеться екскурсія "Гербертт Геснер - архітектор, завдяки якому Черінвці називають маленьким Віднем", також чернівчан запрошують на екскурсії в Ратушу як споруду, яка має свої цікавинки. Про всі ці засоби бубдуть розповідати і анонсувати окремо. Вперше у Чернівцях відбудеться мистецький стріт-арт.

Марія Порчук, заступник Чернівецього міського голови: «Для початку ми беремо три такі адреси, Штейнберга 3, Богдана Хмельницького 68 та Вірменська 17а.».
Олексій Каспрук нагадав, що в четвер очікується одна з останніх сесій міської ради цього скликання і закликав депутатів не перетворювати її на засіб безкоштовного піару.

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< вересня 2015 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Langate

Молодий Буковинець

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 168 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.