Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
В ОДА розповіли про стан призначення та виплати субсидій населенню Чернівецької області.
Вівторок, 22 вересня 2015, 14:54
В облдержадміністрації розповіли про стан призначення та виплати субсидій населенню Чернівецької області. Окрім цього, під час прес-конференції, радник Міністра соціальної політики України презентував програму радників.

Департамент соцзахисту населення Чернівецької ОДА повинен призначити 96 тисяч субсидій до 1го листопада цього року. А це приблизно 30% від кількості домогосподарств, які існують в нашій області. Станом на сьогодні призначено майже 51%, або більше 48,5 тисяч субсидій.

Юрій Півень, заступник директора Департаменту соцзахисту населення Чернівецької ОДА:

«Була проведена титанічна робота за рахунок над зусиль і люди сьогодні не витримують напруження, яке виникло в них в системі призначення субсидій. Деякі звільняються, найбільш стійкі залишаються».

Також під час прес-конференції радник Міністра соціальної політики України презентував програму радників. Зокрема, 27 радників з питань переселенців разом з Мінсоцполітики та органами місцевої влади (по всій Україні) координуватимуть роботу щодо вирішення нагальних питань внутрішньо переміщених осіб. Не винятком стала і Чернівецька область.

Олег Козловський, радник Міністра соцполітики України:

«Наша місія, моя і моїх колег, в інших регіонах України, допомогти органам державного управління міністерства соцполітики на регіональному та місцевому рівні у впровадженні середньо довгострокових реформ».

Радник міністрана працюватиме на рівні департаменту соціального захисту населення в області. Він допомагатиме у налагодженні комунікацій між переселенцями та Міністерством соціальної політики, швидкому обміні інформацією про проблеми, зокрема соціального захисту. Крім того, завдання, які неможливо вирішити на регіональному рівні, передаватимуть раднику, який вже працюватиме на центральному.

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< вересня 2015 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 23 24 25 26 27
28 29 30        

Langate

Молодий Буковинець

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 170 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.