Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Проблеми виділення земельних ділянок учасникам АТО на Буковині продовжує активно обговорюватись
Вівторок, 22 вересня 2015, 14:57
Проблеми виділення земельних ділянок учасникам АТО на Буковині продовжує активно обговорюватись. Саме з цього приводу у Чернівцях відбулось засідання чергового круглого столу за участі представників влади та захисників України.

Головне управління Держгеокадастру області, яке було ініціатором засідання, після проведення аналізу земельних ресурсів Буковини окрім запропонованих житлових масивів для Учасників АТО визначило додатково більше трьох сотень гектарів вільних земельних ділянок.

Вадим Чувпило – в.о. начальника головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області:

«Окрім тих житлових масивів ми пропонуємо їм окремі земельні ділянки під садівництво чи житлову забудову. Ми провели детальний аналіз і надаємо пропозиції учасникам АТО щодо надання таких ділянок по всій області».

Аби не бути голослівними працівники управління напрацювали атлас таких пропозицій по всіх Чернівецькій області, де чітко зазначено розташування та кількість вільної землі на яку можуть претендувати захисники України:

«Ми напрацювали альбом-атлас по загальній площі 350 гектарів. Завдяки цьому кожен учасник АТО може ознайомитись з переліком та розташуванням вільних земельних ділянок, але він не є цілком вичерпним».

Такий атлас є лише першим кроком, зазначають в управлінні Дергеокадастру, адже вивчення цього питання наразі ще не закінчено. Водночас вже наявний перелік вільних земельних ділянок повністю перекриває кількість поданих заяв. Під час зустрічі представники координаційного центру учасників АТО зачитали власну петицію в якій піддали критиці запропонований житловий масив та запропонували владі альтернативу.

Степан Маленко - голова координаційного центру підтримки учасників АТО:

«Ми не претендуємо на земельні ділянки в історичному центрі міста, а лише пропонуємо владі зробити вільний доступ до решти вакантних ділянок і нам як учасникам АТО надати таку можливість першочергово згідно закону».

Серед інших скарг – подання звернення на отримання землі до сільських рад та в результаті кількамісячне мовчання з боку влади і відписка про відсутність вільних ділянок. У Держгеокадастрі запропонували звертатись в територіальні управління за отриманням інформації щодо таких ділянок.

Вадим Чувпило – в.о. начальника головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області:

«Такі питання недопустимі адже немає таких населених пунктів де немає вільних ділянок під садівництво чи забудову. Ви можете ознайомитись і звертатись вже з певними пропозиціями в ту чи іншу сільську раду».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< вересня 2015 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 23 24 25 26 27
28 29 30        

Langate

Молодий Буковинець

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 187 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.