Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
В Чернівцях стерилізували майже 1,5 тисячі безпритульних псів
Вівторок, 22 вересня 2015, 16:50
В Чернівцях стерилізували майже 1,5 тисячі безпритульних псів. А роботи з облаштування притулку для тварин виконані на 65 відсотків. Проте у волонтерів та комунальників виникли деякі труднощі щодо останнього проекту.

Проект стартував у грудні 2013 рокую. Проте протягом 2х місяців ініціативна група не мала змоги провести стартову прес-конференцію. Через ситуацію в країні до Чернівців відмовлялись приїжати румунські та молдавські партнери проекту, а відтак виникли проблеми із термінами його виконання.

Василь Гошовський, проектний менеджер Буковинського центру реконструкції і розвитку:

«Зараз ми маємо певні затримки із побудовою нашого притулку, що є основним заходом, т-що він і найбільший по бюджету і найбільший по трудоємкості. Будівництво цього об’єкту мало розпочатися уже у 2й половині квітня 2014 року. У зв’язку із тим, що ми не могли вчасно розпочати проект ми отримали затримку, ми розпочали будівництво тільки 7 липня, коли був укладений контракт».

А в разі, якщо умови проекту не будуть виконані вчасно, Чернівці повинні будуть повернути кошти, які були надані ЄС на ці роботи. Проте закордонні партнери пішли на поступки і продовжили строки виконання до грудня цього року.

Марта Петращук, голова ЧОГО « Захист тварин»:

«ЄС не приймає невиконання проектів і в них не проходить таке, що виконано на 65% чи 80% чи 95. Має бути виконання 100%, або повернення всіх коштів як невиконання контракту».

На проект транскордонного співробітництва “Захист кордонів від небезпек, що поширюються безпритульними тваринами” ЄС було виділено понад 261 тисяча євро, міська ж рада виділила понад 61 тисячу євро.

Сергій Погорений, директор департаменту ЖКГ міста:

«На сьогодні по самому будівництву виконані наступні роботи: влаштовано огорожі по периметру, підтягнено електричні мережі, виконані будівельні роботи з влаштування монолітного фундаменту, мурування цегляних стін, бетонне перекриття, мурування стін 2го поверху та внутрішніх кімнат, влаштовано дах над будівлею, утеплений фасад».

По завершенню всіх робіт в місті має запрацювати стерилізаційний центр; реєстраційний центр для домашніх тварин з метою покращення умов утримання тварин в м. Чернівці; стерилізовано та вакциновано від сказу 2000 безпритульних тварин.

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< вересня 2015 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 23 24 25 26 27
28 29 30        

Langate

Молодий Буковинець

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 164 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.