Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
На день міста до Чернівців з’їдуться найвідоміші громадські активісти з усієї країни
Вівторок, 22 вересня 2015, 17:10
На день міста до Чернівців з’їдуться найвідоміші громадські активісти з усієї країни. В рамках традиційних святкувань та урочистостей в місті вперше проведуть фестиваль соціальних інновацій Юкрейзіенс в якому візьмуть участь безліч чернівецьких та загальнонаціональних ініціатив.

Кожного року святкування дня міста намагаються зробити цікавішим та активнішим. Саме тому цьогоріч до традиційних урочистостей додали і відносно молодий фестиваль соціальних інновацій, проведення якого ініціювала міська влада аби підтримати хвилю соціальних перетворень українського суспільства.

Олексій Каспрук – Чернівецький міський голова:

«Ми запросили фестиваль соціальних ініціатив, адже ця сфера останнім часом розвивається досить стрімко і ми вже бачимо яскраві позитивні результати».

Розпочався Юкрейзіенс зі столиці, а вже 3 жовтня проходитиме на площі Філармонії у Чернівцях. Головна мета – зібрати разом найвідоміших активістів з усієї країни які представлять власні ініціативи що змінюють на краще міста та країну.

Міріам Драгіна – організатор фестивалю «UCRAZYANS»: «Будуть представлені Чернівецькі ініціативи та загальноукраїнські. Дуже багато активістів приїдуть з Києва і наше завдання всіх познайомити та об’єднати. Будуть лекторії, будуть інтерактивні стенди, дитяча програма та багато іншого».

Окрім запрошених активістів з Усієї країни та навіть з закордону розповідатимуть про соціальні інновації та перетворення і активна молодь різноманітних місцевих громадських організацій та ініціатив: «Серед Чернівецьких це велосипедисти, альтернативний кінозал, вільний університет активісти з організації «Альтернатива Є» та багато інших».

Окрім того організатори забезпечили музичну програму, яка розпочнеться вже ввечері. Представники чернівецьких ініціатив переконують - мають що показати та про що розповісти мешканцям міста.

Віктор Гищук – голова ГО «Альтернатива Є»:

«Саме на нашому стенді ми розповідатимемо багато цікавих та корисних речей про те як можна зекономити. До прикладу як завдяки 2 млн українців можна відмовитись від російського вугілля».

Розпочнеться фестиваль соціальних інновацій о 12 годині.

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< вересня 2015 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 23 24 25 26 27
28 29 30        

Langate

Молодий Буковинець

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 137 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.