Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
вже фіксують численні порушення передвиборчого законодавства
Вівторок, 22 вересня 2015, 18:57
В Україні 142 політичні партії висловили бажання брати участь у виборах 25 жовтня. Незважаючи на те, що реєстрація кандидатів почалася тільки відучора, громадські активісти та спостерігачі громадянської мережі "ОПОРА" вже фіксують численні порушення передвиборчого законодавства.

Передчасна агітація розпочалась по всій державі і немає причин думати, що Чернівецька область стане виключенням. До непрямого підкупу виборців відноситься усе, де є партійна символіка або ім'я та прізвище потенційного кандидата.

Надія Бабинська, координатор громадянської мережі ОПОРА: «Звернутися за консультацією стосовно виборчого законодавства. Якщо людина помітила порушення, якщо під'їзд заліплений рекламами, будемо намагатися фіксувати ці порушення».

Тарас Прокоп: «Зрозуміло, що кандидат працює конкретно в межах округу, в якому має намір балотуватися. Серед новостворених партій, наприклад, це автомайдан».

Найчастіше порушення відбуваються тоді, коли під брендом політичних сил відбуваються соціальнізаходи, надаються подарунки та послуги. Самі політики не дуже зважають на те, що порушують виборче законодавство.

Надія Бабинська, координатор громадянської мережі ОПОРА: «Мало того, що ми це фіксуємо, вони про це публічно розповідають, ми зробили ремонт в такому-то підїзді. Виборці не є дурними, вони розуміють що це виборча агітація».

Законодавством не передбачені серйозні покарання у випадках нечистої політичної агітації, і цим активно користуються учасники передвиборчих перегонів. На даний момент в області працюють 4 довготермінових спостерігачі. Їм на допомогу відкривають гарячу мобільну лінію з номером 099 010 6551. Тут можна не тільки повідомити про порушення, але й дізнатися відповіді на запитання, які пов'язані з передвиборчим процесом.

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< вересня 2015 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 23 24 25 26 27
28 29 30        

Langate

Молодий Буковинець

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 150 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.