Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
мер міста особисто зустрівся зі студентами Київського торгівельно-економічного інституту (відео)
Середа, 23 вересня 2015, 16:05
Напередодні відзначення дня туризму та святкування 607-ї річниці Чернівців мер міста особисто зустрівся зі студентами Київського торгівельно-економічного інституту. Обговорювали з майбутніми фахівцями туристичної галузі ключові проблеми та головне – перспективи розвитку туризму в місті. Обговорюючи подальший розвиток міста, в тому числі і в туристичній галузі, мер Чернівців відзначив важливість впроваджених реформ завдяки яким влада разом з молоддю матиме змогу досягти значних зрушень. Ще одним важливим важелем є і співпраця з ЄС.

 

Олексій Каспрук – Чернівецький міський голова: «Надається більше повноважень місцевому самоврядуванню. До того ж нам надається значно більше коштів, а отже тепер ми можемо реалізовувати задумане».

За словами мера саме ці два аспекти стануть потужною основою для розвитку Чернівців, в якому молодь та студентство відіграватиме важливу роль. Однак на шляху до цього потрібно вирішити низку існуючих проблем: «Це в першу чергу транспортне сполучення з іншими містами та дороги в області. Також до цього відноситься залізнична інфраструктура та авіатранспорт за який ми зараз боремося. Але не зважаючи на все це ми дивимось в майбутнє з оптимізмом».

Враховуючи те що Чернівці роблять ставку на розвиток саме туристичної галузі студенти торгівельно-економічного інституту поцікавилось можливістю участі у цих процесах.

Студент Київського торгівельно-економічного інституту: «Ми тут народились і нам жити і працювати в цьому місті тому ми хочемо приймати безпосередню участь в його житті. Яке ваше ставлення до запровадження тіснішої співпраці зі студентством?»

Звісно прагнення студентів зробити місто кращим у міській раді підтримують, особливо беручи до у ваги те що місто братиме участь у конкурсі на звання культурної столиці який відбудеться у 2024 році.

Олексій Каспрук – Чернівецький міський голова: «Після закінчення у кожного буде своя дорога але якщо ви зараз виявите бажання працювати в органах місцевого самоврядування чи комунальних установах ми будемо тільки раді. Я за те щоб долучати студентів до такої діяльності».

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< вересня 2015 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 24 25 26 27
28 29 30        

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 250 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.