Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Лави Збройних Сил України поповнять ще 33 юнаки з Буковини (ВІДЕО)
Вівторок, 03 листопада 2015, 16:07
Лави Збройних Сил України поповнять ще 33 юнаки з Буковини, які після проходження підготовки в навчальних центрах будуть проходити службу в Сухопутних військах та Повітряних силах ЗСУ. Відповідно до рішення Ради національної безпеки і оборони України та Указу Президента військовослужбовці-строковики в антитерористичній операції не братимуть участь.

Пані Людмила зі своїми рідними приїхала проводжати 20-річного сина, який буде проходити строкову військову службу. Як і кожна мати, вона молиться за Руслана та інших хлопців призовників.

Людмила, мати» «Хрестик зазвичай на шиї. Нехай Бог і Божа матір оберігає наших хлопців. А керівництво хочеться попросити, щоб добре ставилася до наших хлопців».

У свою чергу, Чернівецький обласний комісар запевнив батьків призовників, що ті будуть служити у військових частинах, не беручи участь в антитерористичній операції на Сході України.

Віталій Чурай, Чернівецький обласний комісар: «На сьогодні є розпорядження Президента України П. Порошенка про те, що військовослужбовці не будуть служити в Донецькій і Луганській областях».

Степан Прушинський, військовослужбовець: «Ваші хлопці в надійних руках. У військових частинах все забезпечення є. Найголовніше, що вони повернуться мужніми і здоровими».

Загалом з Чернівецької області до військових частин Збройних сил України та інших формувань буде відправлено понад 300 чоловік.

Призовник: «Дозвольте від імені усіх призовників пообіцяти вам, що ми будемо гідно вчитися військовому ремеслу і слухатися керівництво».

Варто нагадати, що це другий призов, який проходить по Україні, після того, як призови було скасовано взагалі. Україна вирішила перейти на повністю контрактну армію, але російська агресія завадила цьому.

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2015 >
П В С Ч П С Н
            1
2 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 519 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.