Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Як депутати міської ради завершували свою каденцію та чому на сесії саботували прийняття більшості питаннь? (ВІДЕО)
Вівторок, 03 листопада 2015, 16:08
Остання сесія міської ради шостого скликання нарешті завершила свою роботу. Нагадаємо минулого четверга засідання сесії перенесли через відсутність кворуму після перерви, при цьому обранці розглянули лише 11 питань порядку денного.

В сесійній залі ледь-ледь зібрався кворум. Друге засідання останньої в цьому скликанні сесії міської ради розпочали без затримок одразу з розгляду 12 питання, на якому обранці зупинилися минулого разу. Щоправда депутатський склад ради відмовлявся голосувати за всі наступні питання порядку денного, тому кожен наступний проект рішення не набирав голосів.

Після дворазового голосування за кожне питання, які в результаті так і не були прийняті, одна з фракцій попросила оголосити перерву в роботі сесії. Щодо такого розвитку подій, мер міста, пояснює.

Олексій Каспрук – Чернівецький міський голова:

«Група депутатів намагається зареєструвати проект-рішення «Захист простих людей» однойменний з передвиборчим гаслом Віталія Михайлішина. Це популістське рішення на яке у міста немає грошей і тому решта депутатського складу не погоджуючись відмовляється голосувати взагалі».

Врешті ініціаторам проекту «про захист простих людей» все ж надали слово, однак депутати не приховували свого невдоволення стосовно нього .

Володимир Бешлей – депутат міськради:

«Не зважаючи на те пройшов чи не пройшов у новий склад я вас усіх закликаю , шановні колеги, послухайте, наше завдання забезпечити захист простих громадян».

Олексій Каспрук - Чернівецький міський голова: «Цей проект рішення підготовлений з порушеннями тому не може бути розглянутий на сесії, а подруге більшість депутатів його не підтримують і не тільки "Народний фронт"».

Внесення проекту до порядку денного сесії депутати більшістю голосів не підтримали, однак на цьому протистояння між владою та опозицією не припинились. Кандидати від «Рідного міста» вимагали перереєстрації намагаючись зірвати сесію.

Після перерви у сесійній залі зареєструвались 32 обранці тому роботу сесії продовжили. Однак і решта наступних питань порядку денного достатньої кількості голосів не набрали. Під час сесії депутати намагались і зареєструвати проект-рішення про відставку прем’єра.

Потім у сесійній залі знову почали перетягувати мікрофони.

Обговорення на сесії викликав тільки розгляд питання про виділення земельних ділянок учасникам АТО. У проекті рішення йшлося про виділення ділянок 114 бійцям та відмову в наданні 50 претендентам, через різні причини, серед яких і виділення ділянки за місцем вимоги, навіть у центрі, а не в межах відведеного житлового масиву.

Учасник АТО:

«Я у вас був і ви пообіцяли що це питання вирішать. Я сказав те що говорю завжди, всі учасники АТО отримуватимуть земельні ділянки прозоро, у виділених мікрорайонах та згідно чинного законодавства».

Це питання стало першим яке депутати підтримали більшістю голосів. Після того у сесійній залі підтримали і ще кілька земельних питань та оголосили про завершення сесії, а разом і з тим роботи 6 каденції.

Олексій Каспрук – Чернівецький міський голова:

«Як уже колишній депутат 6 скликання хочу подякувати тим депутатам з якими ми розбудовували місто, бажаю вам успіхів і до нових зустрічей».

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2015 >
П В С Ч П С Н
            1
2 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 785 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.