Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
У Чернівецькій міській раді організували прес-конференцію, на якій розповіли про так би мовити проблемні міжнародні проекти (ВІДЕО)
Середа, 04 листопада 2015, 17:31
У Чернівецькій міській раді організували прес-конференцію, на якій розповіли про так би мовити проблемні міжнародні проекти. До прикладу навели кілька з них, які ще не завершилися.

 

Чернівецька міська рада у 2014-15 роках брала участь у кількох проектах в рамках Спільної Операційної Програми ЄС «Румунія-Україна-Молдова», проте не дуже успішно. Серед таких проблемних проектів «Покращення екологічної ситуації в басейнах річок Прут і Дністер, через покращення систем очистки стічних вод в Чернівцях-Дрокії».

Марія Порчук, заступник Чернівецького міського голови: «Зробити що потрібно пісколовки - з такою ідеєю ми вийшли. Є 1 коротенький лист, підписаний на той момент директором водоканалу, що така пісколовка коштує стільки то. А це, насправді, у два рази менше її вартості. Разом з тим затягнуто сам проект, тому що кошторисна документація була зроблена тільки в кінці 2014 року».

Окрім цього, під час проведення робіт, було виявлено насипні грунти, що потягнуло за собою виділення додаткових коштів на цей проект, а саме 1,5 мільйонів гривень.

Георгій Леонтій, заступник Чернівецького міського голови: «Підписана відповідна угода з підрядною організацією, яка виграла тендер. Розпочалися роботи по розкопкам котловану для розміщення пісколовок, попали на насипні грунти і прийшлося провести додаткові роботи».

В іншому випадку з проектом «Формування мережі інституцій інноваційної інфраструктури транскордонного регіону», загальний бюджет якого складав понад 470 тисяч євро, наразі проходить лише аудиторську перевірку за результати першого року реалізації.

Тетяна Цимбалюк, заступник начальника фінансового управління Чернівецької міської ради: «Частка міської ради, яка передбачалася на цей проект понад 26 тисяч євро. Відповідно фінансовим управління спільно з розпорядником, виконавчим комітетом, були направленні звернення до Буковинського центру з реконструкції і розвитку щодо отримання нами конкретних розрахунків».

Під час прес-конференції Марія Порчук зазначила, що транскордонне співробітництво буде й надалі продовжуватися , враховуючи зроблені помилки, і цитую «Чернівці мають бути хорошим проектним партнером».

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2015 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 207 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.