Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
У Чернівецькій області триває вакцинація від поліомієліту (ВІДЕО)
Середа, 04 листопада 2015, 17:37
У Чернівецькій області триває вакцинація від поліомієліту. Планують зробити три тури, тобто, етапи вакцинації. Станом на 4 жовтня інактивовану вакцину вже отримали 23 тисячі дітей.

Згідно з календарем планової імунізації, кожна дитина до року повинна тримати так звані АКДС - багатокомпонентні вакцини проти правця, дифтерії, коклюшу та поліомієліту. Законодавство регламентує безкоштовне щеплення, та процедура його отримання занадто довга. Кожна область подає до міністерства охорони здоров'я дані про потрібну кількість вакцин, ті проводять тендери і вже потім за їхніми результатами закуповують вакцини. Процедура затягується на півроку, а тому фахівці радять використовувати ті вакцини, які є в наявності в медичних закладах.

Марія Поліщук: «Власне, вартість кожної окремо взятої вакцини дуже велика, а коли роблять турову , це значно дешевше».

В область для проведення позапланової імунізації доставили вакцину загальною кількістю 75% від загальних потреб, тобто, 64 тисячі доз. Передбачається 3 тури імунізації, тобто, три підходи по три тижня і тиждень перерви.

Марія Поліщук: «Перших два тури роблять діти до 6 років, на третій долучаються діти до досягнення 10 років».

В інтеренті та ЗМІ активно обговорюється тема необхідності масового щеплення. Батьки побоюються ускладнень. Але такі випадки відбувається тільки якщо вакцина, якою роблять щеплення, неправильно підібрана.

Марія Поліщук: «Дійсно після щепелення вакциною може виникати вакцинасоційований поліомієліт. Тому мінімально одна,а у нас роблять дві».

Марія Поліщук: «перші два тура роблять уколи інактивованою вакциною».

Сьогодні найьбільше вакцин отримали діти Чернівців, Сторожинецького та Глибоцького районів, найменше - у Новодністровську та Кельменецбкому районі. Загалом імунізацію повинні пройти більше 60 тисяч дітей віком до 10 років.

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2015 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 358 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.