Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Управління юстиції в Чернівецькій області продовжує впроваджувати та реалізовувати пілотні проекти (ВІДЕО)
Четвер, 05 листопада 2015, 01:31
Управління юстиції в Чернівецькій області продовжує впроваджувати та реалізовувати пілотні проекти. Нововведення з міністерства вже значно полегшили процедури реєстрації бізнесу, отримання витягів з державного реєстру та продовжують спрощувати систему комунікації з громадянами. На разі в області реалізуються одразу кілька пілотних проектів, які значно спрощують бюрократичні процедури для буковинців, зазначають в управлінні юстиції. Так до прикладу, аби уникнути черг у відділі державної реєстрації, запроваджено пілотний проект яким скористались чимало громадян. Не менш корисним є і спрощення процедури видачі свідоцтв про народження.

Олександр Босий - заступник начальника управління юстиції у Чернівецькій області: «Людина може звернутись вже на конкретну дату та годину тим самим уникаючи черг у відділі ДРАЦУ. Такий проект успішно реалізується в Чернівцях та кількох районних центрах. Друге це видача свідоцтв у пологовому будинку. Ми всі пам’ятаємо ті перші видані свідоцтва, зараз цією послугою скористались більш як 120 громадян»

Звісно, підчас запровадження та реалізації пілотних проектів виникають деякі перепони, однак їх обіцяють вирішити, адже нововведення безумовно виправдані. До прикладу це стосується реєстрації нерухомого майна поза місцем його розташування: «Це пов’язано з тим що люди які проживають у близько розташованих до міста селах почали масово звертатись до відділів реєстрації з проханням зареєструвати майно. Зараз ми спостерігаємо надмірне звернення громадян але ми намагаємось урівноважити цю ситуацію».

Наразі в Чернівецькому управлінні працюють одразу над 5 проектами, які незважаючи на декотрі перепони вже дали численні позитивні результати.

Олександр Босий - заступник начальника управління юстиції у Чернівецькій області: «Безумовно ми над цим працюємо, вирулюємо ці ситуації, просимо людей звертатись і за місцем проживання. Тобто особливих проблем в реалізації проектів немає і я сподіваюсь що вони найближчим часом будуть впроваджені по всій Україні».

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2015 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 231 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.