Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Через необережне поводження з вогнем в Україні загинуло 8 дітей
П'ятниця, 13 листопада 2015, 16:27
Через необережне поводження з вогнем в Україні загинуло 8 дітей ще близько десяти - отримали серйозні травми. Запобігти таким випадкам намагаються співробітники ДСНС, які проводять профілактичну та роз'яснювальну роботу як серед дорослих, так і серед дітей. Протягом тижня працівники державної служби надзвичайних ситуацій відвідували школи та розповідали маленьким буковинцям про правила пожежної безпеки.

Сергій Бабчук, речник ДСНС: «Цією роботою були охоплені діти усіх вікових груп, але в залежності від того, скільки років було дітям, у такій формі і спілкувалися. Наприклад, для дітей молодшого віку акцент робили на виставах та іграх, а більш старші слухали лекції, переглядали відеофільми».

Яна Дубець, учениця: «Я вважаю, що такий захід був дуже доречним для усіх наших учнів, бо в разі пожежної небезпеки, ми зможемо не панікувати і коректно вийти з цієї ситуації».

Навряд чи є дитина, яка не заглядалась би на професію рятувальника, але після таких екскурсій малеча дізнається, що не так усе просто, як би героїчно не виглядало зі сторони.

Хлопчик: «Дізнався, що для спеціального виклику треба підібрати спеціальну машину. Є бойова машина КАмаз з водовипускачем. ТАкож є менші машини, які приїжджають на виклик. У них знаходяться знаряддя першої допомоги. Також я дізнався, що пожеженики повинні вміти усе збирати з 40 секунд».

Крім роботи в школах, співробітники ДСНС відвідували також родини. Більшу уваги приділяли багатодітним родинам та так званим "неблагополучним" сім'ям. Людям нагадували, наприклад, про те що не можна залишати маленьких дітей самих вдома, треба ховати від них подалі сірники та електричні прилади, використання яких може призвести до загорання.

Сергій Бабчук, речник ДСНС: «Коли дитина перебуває сама вдома, в неї є спокуса взяіти сірники, погратися. МИ навчали в першу чергу як себе поводитися у разі виникнення пожежі, щоб вони знали, куди телефонувати».

Рятувальники нагадали батькам про те, що діти не завжди розуміють та відчувають небезпеку, яка оточує нас в повсякденному житті. Саме тому необхідно постійно говорити та пояснювати підростаючому поколінню про важливість дотримання правил безпеки.

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2015 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 365 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.