Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Про порушення виборчого законодавства говорили правоохоронці під час спільного брифінгу
П'ятниця, 13 листопада 2015, 16:33
Про порушення виборчого законодавства говорили правоохоронці під час спільного брифінгу. Керівництво Чернівецької поліції, служби безпеки України та прокуратури розповіли про забезпечення оперативного та принципового реагування на звернення щодо порушення виборчого законодавства, а також нагадали про те, що за продаж власного голосу виборцю загрожує адміністративна, або ж кримінальна відповідальність.

Напередодні 2го туру виборів, представники правоохоронних органів та обласної влади, організували спільний брифінг задля того, аби розповісти про те, як вони координуватимуть роботу відомств задля недопущення порушення виборчого законодавства.

Олександр Чубей, заступник начальника ГУ Національної поліції в області: «Ми будемо реагувати чітко, злагоджено. Для цього у нас створені групи документування і групи, які будуть безпосередньо нести служби на виборчих дільницях і ми максимально будемо відслідковувати і допомагати представникам опори, а також комітету виборців в разі їхнього звернення до нас як до працівників поліції, які здійснюють охорону правопорядку».

Ігор Мустеца, заступник прокурора Чернівецької області: «Завданням органів прокуратури, а також правоохоронних органів області є забезпечення принципового та оперативного реагування, наголошую, принципового реагування на порушення виборчого процесу».

До речі, цієї неділі, вибори відбудуться не лише в Чернівцях, а й ще в 11ти сільських населених пунктах.

Руслан Сенчук, заступник голови Чернівецької ОДА: «Позиція Чернівецької ОДА полягає в тому, що ми зацікавлені максимально прозоро, максимально чесно провести 2й тур виборів у Чернівцях та в тих населених пунктах, де вони будуть відбуватись. Користуючись нагодою хочу звернутись до громадян, щоби вони активно взяли участь у виборах».

Нагадаємо, що впродовж виборчого процесу до органів прокуратури надійшли 3 заяви, які були скеровані до органів внутрішніх справ області. Загалом же до правоохоронців надійшло 100 заяв, за результатами яких було зареєстровано 2 кримінальних провадження. Наразі ж трьох студентів місцевого вузу, як виконавців злочину з підкупу виборців, засуджено, а ще приблизно 70 осіб перебувають під слідством.

Руслан Сторожук, начальник УСБУ України в області: «Відомо, що під час виборів були виявлені певні порушення чинного законодавства як під час ведення передвиборчої агітації, так і в діяльності територіальних виборчих комісій. Окремі з них, як вам відомо, слугували для реєстрації кримінальних проваджень. Однак, завдяки своєчасній локалізації порушення в цілому не вплинули на волевиявлення громадян в Чернівецькій області під час 1го туру виборів».

Також правоохоронці нагадали, що за продаж власного голосу виборцю загрожує штраф в розмірі від 1700 до 5100 гривень, або ж обмеження волі строком до 2років чи виправні роботи на цей же термін.

Святослав Кішлар, начальник Управління громадської безпеки УМВС України в області: «У нас достатньо всіх сил і засобів, напрацьовані алгоритми, особовий склад повністю готовий зі знанням нормативної бази буде нести службу вже починаючи із сьогоднішнього дня і до закінчення голосування».

Насамкінець правоохоронці закликали громадян, яким відомо про прояви терористичної чи іншої деструктивної діяльності під час проведення виборів, звертатись на гарячу телефонну лінію (0372) 52-24-42, або ж на спецлінію – «102».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2015 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 217 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.