Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
В блакитній залі ЧНУ ім. Ю. Федьковича відбувся круглий стіл на тему “Буковина багатоетнічна” (ВІДЕО)
Вівторок, 24 листопада 2015, 18:10
В блакитній залі ЧНУ ім. Ю. Федьковича відбувся круглий стіл на тему “Буковина багатоетнічна”. Захід зібрав довкола себе представників різних етнічних груп,чиновників та людей яких цікавить чи зможе Буковина стати моделлю толерантності для об’єднаної Європи. Проект організації “Українська миротворча школа” поставив на меті дослідити ,багатоетнічсть краю,зокрема толерантне співіснування представників різних національностей на Буковині що є прикладом для актуалізації такого співіснування у інших регіонах країни.

Надія Борейко, експерт громадської наукової організації “Квадрівіон”: «Ми хочемо дізнатися яким чином представники різних етнічних груп співіснують між собою впродовж багатьох століть у Буковинському краї . Настільки мирно,толерантно . В контексті останніх подій в Європі в черговий раз актуалізується питання міжетнічних взаємовідносин і її модель багато культурності».

Проводитиметься захід два дні. Для дискусії запросили представників громадських організації ,етнічних меншин та науковців які обговорили тему регіональної ідентичності та приналежності людини до певної етнічної групи.

Сергій Гакман, кандидат історичних наук: «Ідентичність яку відчуває та чи інша людина а вона одночасно відчуває кілька ідентичностей. З одного боку він громадянин України з іншого він представник певного етносу . Всі ці речі повинні віднайти гармонію у співвідношенні цих ідентичностей . В даному випадку про ці речі ми будемо говорити . Використовуючи досвід Буковини перебування в різних державах».

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2015 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 25 26 27 28 29
30            

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 106 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.