Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
В Чернівцях відбулось нагородження лауреатів літературно-мистецької премії імені Ольги Кобилянської
Четвер, 26 листопада 2015, 17:35
В Чернівцях відбулось нагородження лауреатів літературно-мистецької премії імені Ольги Кобилянської. Цього дня цю міжнародну премію отримали 3є лауреатів. Хто вони і що зробили для того, аби ім’я видатної письменниці не сходило з вуст не лише українців, але й поціновувачів слова з усього світу?

Міжнародна літературно-мистецька премія імені Ольги Кобилянської вручається письменникам, художникам, скульпторам, майстрам народної творчості, науковцям, публіцистам, журналістам за висвітлення теми жінки в українському суспільстві.

Віра Китайгородська, начальник управління культури Чернівецької ОДА: «Ольга Кобилянська величина світового масштабу. Тому, завдання всіх поколінь, які живуть після неї вивчати Ольгу Кобилянську, популяризували Ольгу Кобилянську і вчитися в неї . вона заповіла дуже багато гарних проектів. По-перше гендерну політику практично вона започаткувала на Буковині, вона прирівняла людину до рангу царівни в природі не порушуючи християнських законів і мотивів».

Цього дня літературно-мистецьку премія імені Ольги Кобилянської вручили журналістці із Чернівців Валентині Боднар, науковцю ЧНУ імені Юрія Федьковича Володимиру Антофійчуку, а також письменнику, який приїхав до нас з Румунії Михайлу Михайлюку.

Михайло Михайлюк, лауреат премії ім. Ольги Кобилянської: «100 років тому мій батько Ілля Михайлюк, австрійський вояк, служив в австрійського капітана, в Чернівцях перед першою світовою війною і не думав я, що, коли мені буде 75 отримаю я нагороду в місті, де служив мій батько».

За 50 років роботи в журналістиці Михайло Михайлюк зробив чимало задля популяризації ім’я та творчості видатної буковинки.

Михайло Михайлюк, лауреат премії ім. Ольги Кобилянської: «Друкували новели, які були заборонені за радянських часів, я минулого разу привіз їх до музею Кобилянської, привіз різні фотографії, свідоцтво про смерть подарував музею, писав про Ольгу Кобилянську».

Всі лауреати премії, окрім відзнак отримали по 4 тисячі гривень від меценатів, дехто направив ці кошти на благодійність.

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2015 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 27 28 29
30            

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 369 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.