Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
на проспекті Незалежності трубопровід, який знаходиться на балансі «теплокомуненерго», потребує ремонту (ВІДЕО)
Понеділок, 30 листопада 2015, 16:11
У Чернівцях на проспекті Незалежності біля житлових будинків трубопровід, який знаходиться на балансі «теплокомуненерго», потребує ремонту: його ізоляція настільки пошкоджена, що помітна труба. Втрати енергії на теплотрасі в такому стані досить значні.

Василь, чернівчанин: «Я тут часто проїжджаю. В літній період я не помітив, а зараз коли холодно помітив, що дерева тут зеленіють. Я приглядівся і помітив, що труби тут майже голі».

Пошкодження ізоляції теплотраси помітні одразу. Звертається увага й на дерева, які в листопаді мають зелене листя, хоча для акацій це зовсім неприродно. Через цей трубопровід постачається тепло в гуртожиток Чернівецького політехнічного коледжу.

Директор коледжу Людмила Фесік розповіла, щоправда не на камеру, теплотрасу передали на баланс «теплокомуненерго» ще у 2012 році.

Олександр Меленчук, директор МКП «Чернівцітеплокомуненерго»: «Ця ділянка трубопроводу була в більшій мірі не на нашому балансі, а потім з,явилася в минулому році і вона в такому стані, в якому вона стані».

За словами, Олександра Меленчука , вартість ремонтних робіт щодо пошкодженої ізоляції трубопроводів у місті становить 200 тисяч гривень.

Олександр Меленчук, директор МКП «Чернівцітеплокомуненерго»: «Протягом цих трьох місяців ми мали робити це, ще влітку. Але в нас не було тоді грошей. Чомусь у нас так все закручено, що ми технологічні проблеми вирішуємо вже потім. Ми вже частково зробили, раніше було 30 адрес, зараз менше. До грудня місяця ми запланували вирішити ці питання». У Чернівцях є ще 17 адрес, де теплотраси знаходяться у подібному стані.

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2015 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
           

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 254 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.