Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Чернівецька ОДПІ

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
БДФУ приєднали до Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича (ВІДЕО) PDF Друк e-mail
П'ятниця, 29 січня 2016, 20:15
Буковинський державний фінансово-економічний університет приєднали до Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича. Таке рішення було прийнято відповідно реорганізації БДФУ про що йдеться в розпорядження кабінету міністрів. В документі зазначаэться, що студенти навчального закладу продовжать навчання вже Чернівецькому національному університеті. Думку з цього приводу ми вирішили запитати в ректорів обох вищих навчальних закладів.

Збори трудового та студентського колективів БДФУ ,причиною яких є неочікувана та незрозуміла для людей новина. Річ у тім, що їхній вуз приєднали до ЧНУ ім.. ю Федьковича. На це вже є розпорядження Кабінету Міністрів, датоване 20-им січня поточного року, яке можна переглянути на сайті відомства . Як каже ректор вузу Володимир Прядко про приєднання не знав нічого.

Володимир Прядко ,ректор БДФУ: «Перед цим не було ніяких перевірок і ніяких розмов не зі мною і ні з членами колективу . Ніхто ні про що не розмовляв і нас як стадо баранів передали туди».

Щодо того як діяти далі у ректора своя думка: «Це особисто моя думка ,потрібно за своє щастя боротись кожному з вас . Тому що ніхто нас не чекає в іншому місці ,але ви повинні сказати своє слово».

Такої думки притримується і студентка 4 курсу Анна: «Звичайно всі були спантеличені наш вуз приєднують до ЧНУ . Повинні були попередити ,однозначно якщо не студентів то хоч викладачів. Ну будемо боротися ,будемо боротися і чесно кажучи ми любимо свій вуз і надіємось що будемо навчатися в ньому далі».

Слова вирішили підтримати діями і розпочали голосування.

За словами керівництва БДФУ, з приводу даної ситуації зверталися до голови облдержадміністрації. Що стосується представників ЧНУ ім. Федьковича то ніхто з них на звязок з керівництвом Буковинської Державної Фінансової Академії не виходив і думкою їхньою не цікавився.

Володимир Прядко ,ректор БДФУ: «Я мав розмову з губернатором ,він просить тільки єдине щоб все було спокійно . Ну так знайте виходить що вмирайте але тихо. Ніхто з Університету на нас не виходив . Ні з ким не мав розмови і ніхто не цікавить яка доля кожного з викладачів і кожного хто тут працює . Тобто ми їм не потрібні їм потрібні наші студенти».

Дізнатися думку щодо з’єднання університетів ми вирішили в ректора ЧНУ Степана Мельничука.

Степан Мельничук,ректор ЧНУ ім.Ю.Федьковича: «Очевидно міністерство порахувало що таке об’єднання приведе до зменшення адміністративних витрат ,якось оптимізує фінанси бо зараз в країні не просто . Яка причина? На мою думку така що всі спеціальності які є в БДФУ є в нашому вузі».

В таких діях кабінету міністрів ректор вбачає як додаткове навантаження так і подальшу перспективу: «Єдине що я можу сказати що я не ініціював це і не просив і це додаткова головна біль як для ректора. Але якщо дивитися в подальшій перспективі ,ця головна біль пройде . Студенти матимуть дипломи нашого університету ,викладачі стануть викладачами нашого університету».

На разі щоб розпочати з’єднання обох вузів слідом за розпорядженням кабінету міністрів повинен надійти наказ в і будуть розписані подальші дії.

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< січня 2016 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 30 31

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 362 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.